Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 382

Temat: Mocniejsze hamulce do 156v6

  1. #51
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    WY
    Auto
    AR 147 1.9 JTDm '05 FL 172KM by Cinek
    Postów
    12

    Domyślnie

    Tylko pozazdrościć - udało Ci się wyrwać w bardzo dobrej cenie. Ja znalazłem... ale komplet kosztował mnie będzie 400zł - i teraz pytanie czy warty ten swap jest zachodu???

  2. #52
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jbkobziak
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rząśnik
    Auto
    AR 156 2.4 JTD CF2 136KM Cosmo Blue
    Postów
    276

    Domyślnie

    No to faktycznie trochę więcej. Pewnie den przedni tak cenę podbił, bo jest dużo bardziej "wygimnastykowany" jak tylni. A może spróbować zrobić coś takiego, jak GrzesiekK czyli przód GTA, a tył samemu. Może wyjść taniej jak komplet GTA, a tylni można zrobić grubszy np. 19 bądź 20 mm. Też się nad takim rozwiązaniem zastanawiałem, ale udało mi się te dosyć tanio wyrwać i dlatego mam problem z głowy

  3. #53
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Cytat Napisał ergo Zobacz post
    Tylko pozazdrościć - udało Ci się wyrwać w bardzo dobrej cenie. Ja znalazłem... ale komplet kosztował mnie będzie 400zł - i teraz pytanie czy warty ten swap jest zachodu???
    To nie jest zła cena.. komplet sportowych stabilizatorów które by dały podobne efekty, który jest dedykowany przez Bilstein do 147 kosztuję uuuu dużo więcej (350 euro).. więc jak masz okazję to bierz..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  4. #54
    Użytkownik Świeżak Avatar Savak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 16V - była, AR156 2.5 V6
    Postów
    174

    Domyślnie

    ... a Eibacha około 1700zł.

  5. #55
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    WY
    Auto
    AR 147 1.9 JTDm '05 FL 172KM by Cinek
    Postów
    12

    Domyślnie

    Źle mnie zrozumiałeś - ja nie twierdzę, że jest to zła cena za komplet, tylko "zazdroszczę" koledze, że udało mu się kupić za grosze....

    Co do cen sportowych stabilizatorów to ameryki nie odkryłeś, podobne pieniądze (350 euro) zapłacisz za nowy komplet GTA w ASO, dedykowany eibach ciut drożej...

    To co mnie interesuje to efekty, więc jeżeli masz takie u siebie to proszę podziel się wrażeniami...

  6. #56
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,471

    Domyślnie

    Jezdziłe Grześka 156 i miałem porównanie do swojej 156.
    To inne hamulce to inny samochód w prowadzeniu.
    To przepaść.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #57
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jbkobziak
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rząśnik
    Auto
    AR 156 2.4 JTD CF2 136KM Cosmo Blue
    Postów
    276

    Domyślnie

    Cytat Napisał ergo Zobacz post
    Źle mnie zrozumiałeś - ja nie twierdzę, że jest to zła cena za komplet, tylko "zazdroszczę" koledze, że udało mu się kupić za grosze....

    Co do cen sportowych stabilizatorów to ameryki nie odkryłeś, podobne pieniądze (350 euro) zapłacisz za nowy komplet GTA w ASO, dedykowany eibach ciut drożej...

    To co mnie interesuje to efekty, więc jeżeli masz takie u siebie to proszę podziel się wrażeniami...
    Tutaj nie ma czego "zazdrościć". Trzeba się cieszyć, że coś takiego jest wogóle do kupienia jeszcze I że cena tego wynalazku nie jest jakaś z kosmosu na prawdę Ja akurat trafiłem na gościa, który się nie znał. Powiedzmy "trafiło się ślepej kurze ziarno". Ja trochę na tym skorzystałem

    A z tym prowadzeniem. Widzę, że zależy Ci na szybkiej odpowiedzi. Dlatego musiałbyś spróbować zapytać się na priv GrzesiekK-a. Powinien Ci najlepiej wytłumaczyć, jeśli będzie miał czas, żeby odpisać, ale na pewno odpisze.

  8. #58
    Użytkownik Świeżak Avatar Savak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 16V - była, AR156 2.5 V6
    Postów
    174

    Domyślnie

    Do poczytania...

    http://pl.lfsmanual.net/wiki/Podstaw...ania_samochodu

    ---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 10:24 ----------

    Aha. Jak byście chcieli się pozbyć to chętnie przygarnę tylny stab. od GTA
    Jeszcze jedno aha - oczywiście w dobrej cenie...

  9. #59
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jbkobziak
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rząśnik
    Auto
    AR 156 2.4 JTD CF2 136KM Cosmo Blue
    Postów
    276

    Domyślnie

    W piątek odebrałem alfonsa od Pawła. Wymienił mi drążek z przodu na ten od GTA. Nie pisałem od razu, żeby trochę bardziej przetestować nowy nabytek i ....... oczywiście jak najbardziej polecam Z czystym sumieniem, szczególnie, gdy ktoś ma ciężar z przodu 2.4, 2.5, GTA Wrażenia z jazdy dużo, dużo lepsze niż na poprzednim. Do kompletu tylni też od GTA i samochód jedzie jak po torach. Nie przewala się z jednego boku na drugim po szybkim wyjściu z jednego zakrętu w drugi. Samochodzik zrobił się bardziej zwarty. Na prawdę polecam w 200 %.

  10. #60
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jbkobziak
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rząśnik
    Auto
    AR 156 2.4 JTD CF2 136KM Cosmo Blue
    Postów
    276

    Domyślnie

    W związku z tym, iż z przodu mam większe zaciski 4 tłoczkowe na tarcze 284 mm i z tyłu 276mm od alfy zauważyłem dziwne zjawisko. Zresztą na jednotłoczkowym zacisku od 156 było podobnie tylko jakby mniej. Bardzo szybko załącza mi się ABS w tylnich kołach i droga hamowania się wydłuża. Nie wiem czym to jest spowodowane? ABS sprawny jest. Podłączałem pod komputer błędów nie było. Teraz mnie to bardzo mocno zastanawia? Czy ktoś wie o co chodzi?

Podobne wątki

  1. [159] Mocniejsze sprzęgło
    Utworzone przez PAKA w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-10-2015, 08:53
  2. Dolot do 156v6
    Utworzone przez SEJBR w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 23:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory