Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 177

Temat: Skradzione Dziś w nocy Stelvio

  1. #71
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    311

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelbr Zobacz post
    Montował ktoś mechaniczne zabezpieczenie wajchy biegów w stelvio/giulia ? Może to najtańsze i najskuteczniejsze zabezpieczenie ?
    A jak chcesz mechanicznie zabezpieczyć przełączników elektryczny?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #72
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    94

    Domyślnie

    Ja mam genialny pomysł. A gdyby tak na każdym postoju zatykać czymś rury wydechowe? Np. gałganem albo pianką montażową?

  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    471

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelson Zobacz post
    Ja mam genialny pomysł. A gdyby tak na każdym postoju zatykać czymś rury wydechowe? Np. gałganem albo pianką montażową?
    Lepiej odłączać akumulator. Przynajmniej nie będzie się rozładowywał jak to u niektórych lubi po nocy wyssać całą baterie

  4. #74
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    94

    Domyślnie

    To chyba u tych co montują jakieś pierdoły z allegro. U mnie nigdy się nie rozładował przez noc w żadnym samochodzie od 20 lat.
    Ale ja nic nie montuję. Kupuję samochód w salonie, jeżdżę pięć lat tak jak kupiłem i sprzedaję. Dla niektórych nie do pomyślenia.

  5. #75
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    159,1,9Jtdm 200KM, Giulia 2018 - 280KM, Stelvio 2021- 280KM
    Postów
    1,554

    Domyślnie

    Nie chodzi o aku. zakupione przez użytkownika, a o nowe i na gwarancji. Problem jest w "inteligentnym" ładowaniu w tych samochodach. Jest tu na forum mnóstwo postów na ten temat.

  6. #76
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2023
    Auto
    Giulia MY21PL
    Postów
    4

    Domyślnie

    na forum alfaowner angielskim jest gosciu, ktory sprzedaje elektryczne immobilizery radaru za ok 1500ziko, z tego co czytalem na grupach ludzie zadowoleni, natomiast gwarancji zadnych nie ma, wiec wolalem swoja julke wyposazyc w canlocka... mam nadzieje ze wystarczy...chyba teoretycznie najlepsza opcja?

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] kojarzysz ten immobilizer angielski? to jest podobne rozwiazanie do Twojego?
    Ostatnio edytowane przez raider1 ; 03-11-2023 o 22:03

  7. #77
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bronek90 Zobacz post
    Lepiej odłączać akumulator. Przynajmniej nie będzie się rozładowywał jak to u niektórych lubi po nocy wyssać całą baterie
    Głupie pytanie: aku jest w bagażniku, rozładowany aku uniemożliwia otwarcie bagażnika, co teraz?

    a poza tym to brzmi jak najlepsze rozwiązanie mojego problemu: nie jeżdżę często(zimą to chyba zupełnie odpuszczę), chcę zostawić samochód bezpiecznie i mieć wywalone

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2023
    Auto
    Giulia MY21PL
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Głupie pytanie: aku jest w bagażniku, rozładowany aku uniemożliwia otwarcie bagażnika, co teraz?

    a poza tym to brzmi jak najlepsze rozwiązanie mojego problemu: nie jeżdżę często(zimą to chyba zupełnie odpuszczę), chcę zostawić samochód bezpiecznie i mieć wywalone
    w Giuliach rozladowany aku bodajze nie uniemozliwia otwarcia bagaznika, bo otwarcie nie jest elektryczne?

  9. #79
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Bolewice
    Auto
    Była Gtv, 159 2.4 JTDm Q4 jest Giulietta 2.0 JTDm 170 TCT
    Postów
    76

    Domyślnie

    No mechaniczne raczej nie jest...

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    471

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Głupie pytanie: aku jest w bagażniku, rozładowany aku uniemożliwia otwarcie bagażnika, co teraz?

    a poza tym to brzmi jak najlepsze rozwiązanie mojego problemu: nie jeżdżę często(zimą to chyba zupełnie odpuszczę), chcę zostawić samochód bezpiecznie i mieć wywalone
    napisałem to trochę zartobliwie ale jeśli u ciebie takie rozwiązanie by się sprawdziło to zawsze mozesz zostawić uchylone oparcie tylnej kanapy, otworzyć auto z kluczyka i sie wslizgnąć do bagażnika i założyć kleme, ewentualnie nie wiem jakbyś podał prąd przez złącza pod maską czy wtedy nie byłoby możliwosći otwarcia ale to niech się wypowie ktoś kto praktykował

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Nie chodzi o aku. zakupione przez użytkownika, a o nowe i na gwarancji. Problem jest w "inteligentnym" ładowaniu w tych samochodach. Jest tu na forum mnóstwo postów na ten temat.
    notorycznie niedoładowanie jak najbardziej ale zdarzały się przypadki, że grzejące się pokrętło od dna bądź niewyłączone myconnect rozładowało sprawny aku w noc. Na niektóre bolączki pomagały aktualizacje w aso. Sam w swoim FE do grudnia miałem oryginalny aku, który nie zawodził ale w związku z montażem instalacji lpg musiałem zmienić na nowy, odrobinę mniejszy. W giulii nadal oryginalny aku z 2017 roku mam ale, że żona tylko się kręci po miescie to raz w tygodniu podłączam prostownik.

Podobne wątki

  1. Dziś i mnie dopadło
    Utworzone przez Cubus00 w dziale 156
    Odpowiedzi: 111
    Ostatni post / autor: 07-06-2011, 12:15
  2. Spotkanko Warszawa, dziś (26.09)
    Utworzone przez Przemek_Docent w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-09-2008, 18:15
  3. Dziś stawia Scrat-155
    Utworzone przez Brzoza w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2007, 21:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory