Strona 9 z 83 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 823

Temat: Co planujecie kupić po Alfie 159 ?

  1. #81
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    racja Faya, racja. 159 to ostatnia piekna i szlachetna alfica
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  2. #82
    raffi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gary Zobacz post
    rafii a na pewno miales kontrole trakcji sprawna? Bo przy ESP i dobrych zimowych oponach uslizgi tylu, jezeli w ogole sa to minimalne.

    A jezeli juz ktos zdecydowanie nie chce RWD to ciekawa propozycja jest mazda 6. Dobrze wyglada, dobrze jezdzi, jest dobrze wykonana i malo awaryjna.
    Co jedynie to standardowe fotele sa dla osob o wzroscie maks 175 cm. Ja mam 189 i konczyly mi sie doslownie pod lopatkami, co psulo generalnie bardzo dobrze wrazenie i niestety w moim przypadku dyskwalifikowalo ten samochod (w poprzedniej 6 bylo z fotelami tak samo i niestety w nowej tego nie poprawili)
    ESP działał sprawnie, stabilizował tor jazdy, ale autko było ultra-lekkie z elementami alu, więc przy niemal przy każdym przyspieszeniu dało się odczuć rzucanie na boki. Na górskie zimowe warunki tylko AWD. Ileż to razy zdarzało mi się walczyć z podjazdem do garażu, bo nie szło wjechać....
    Chwilowo jestem zadowolony z tego czym jeżdżę - po obfitych opadach poruszam się wyłącznie Nissanem Patrolem - został lekko zmodyfikowany (podniesiony i poszerzony), zainstalowałem 2 wyciągarki (przód i tył), obydiwe osie blokowane, założyłem felgi z mocowaniem opony (można jeździć na "flakach" - min. ciśnienie 0,8), póki co robię za pomoc drogową wśród znajomych i sąsiadów . A kiedy wybieram się dalej, lub w interesach, to Brera z napędem na 4 kółka radzi sobie spokojnie. I nawet daje się nią wjechać do garażu, co Mesiem bez podsypywania piachem było niewykonalne...
    Dlatego chwilowo nie planuję nowego autka i mam nadzieję, że za rok, może dwa, AR wypuści jakiś model godny uwagi. Ale jeśli nie, to rozważę inne opcje, jednak żadne SUVy, czy sedany. Wyłącznie coupe. Te lubię najbardziej

  3. #83
    Użytkownik Embrion Avatar crime
    Dołączył
    02 2012
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Niestety poprzeczka leży zbyt wysoko dla następcy 159 /najpiękniejszy samochód świata/. Do tej pory nikt nie zmierzył się z tym wyzwaniem. Dzisiaj byłem w salonie AR w Rzeszowie. 159 już nie ma i w przyszłym tygodniu mają dostać czarnego sedana z niezłym wyposażeniem. Na moje pytanie o następcę usłyszałem, że ok. 1,5 roku. Bez komentarza. Na szczęście ja dopiero w tym roku kupuję pierwszą 159 bo nie umiałbym odpowiedzieć na pytanie co po niej. Pozdrawiam.

  4. #84
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie ktore jest tytułem tematu to dla mnie spory ból głowy.
    Bo sprawa jest taka ze ja w kwietniu 2014 musze sie rozstac ze 159 - koniec leasingu
    Wiekszosc z was nie ma takiej scislej daty ze trzeba zmienic auto , albo mozecie zmienic na cos uzywanego - ja w takiej sytuacji wzielabym Brere.

    A u mnie du.a - leasing sie konczy i kropka.

    A do tego czasu albo moze jeszcze nie byc Giulii albo bedzie Giulia mumin.
    I sama nie wiem co wtedy
    Az sie boje myslec

    ---------- Post added 11-03-2012 at 08:55 ---------- Previous post was 10-03-2012 at 23:33 ----------

    Kiedys pomyslalam ze chcialabym fiata 500 , w jakiejs wypasionej wersji , jest przesliczny i boski.
    Ale nie nadaje sie na trasy typu 600 km w jeden dzien.
    A ostatnio spodobalo mi sie to : http://moto.onet.pl/313958,11513626,...tml?node=50503

  5. #85
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Węgorz
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Skoczów
    Auto
    Ibiza TDI i AR 159 SW 1.9 16V 2007
    Postów
    426

    Domyślnie

    Nie czuję się upoważniony by pisać co kupię po AR 159 bo...najpierw muszę kupić Alfę (wiosna / lato br )ale jeśli nie pojawi się godny jej następca poważnie brałbym pod uwagę następczynię Mazdy 6. Anka Cyganka - powinni zdążyć z wdrożeniem przed końcem leasingu Twojej Alfy...


    http://www.jazdamiejska.pl/galeria_a...keri,58,8.html

  6. #86
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Ooooo fajna !! i dokladnie tak bedzie wygladac wersja seryjna?
    Prawie jak maserak quatroporte

  7. #87
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał Węgorz Zobacz post
    http://www.jazdamiejska.pl/galeria_a...keri,58,8.html
    Tak powinna wyglądać następczyni 159.

    Piękny projekt.

    VW CC ma ładną linię i jest całkiem dopracowanym autem.Problemem jest wybór silnika: wadliwe TDI niestety lub znakmity,ale paliwożerny 2,0 T.

  8. #88
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Falcon40
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150KM '07
    Postów
    446

    Domyślnie

    Ja jeszcze rowniez nie mam 159, ale podoba mi sie nowe Volvo V40 pokazane ostatnio. Jezlei marka pojdzie w tym kierunku z pozostalymi modelami, chyba sie zainteresuje ich oferta. Chociaz ta Mazda z postow wyzej jest absolutnie obledna.

  9. #89
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Węgorz
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Skoczów
    Auto
    Ibiza TDI i AR 159 SW 1.9 16V 2007
    Postów
    426

    Domyślnie

    Mazda raczej dość wiernie "przekłada" prototypy na wersje produkcyjne,przynajmniej z zewnątrz,środek pewnie będzie zmieniony ( materiały ) ale zarys pozostanie mniej więcej ten sam. Prototyp wygląda na wersję przedprodukcyjną ale w jakim jest stanie technicznym trudno ze zdjęć ocenić.Z drugiej strony - nie powinno mieć to znaczenia, zdarzyło mi się parę razy zwiedzać wystawę w Genewie i widziałem np. prototyp Forda Cougara w którym odkleiła się przednia szyba od słupka plus kilka innych wizualnych niedoróbek,co jednak nie przeszkodziło by po kilku miesiącach auto było już produkowane.

  10. #90
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Węgorz
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Skoczów
    Auto
    Ibiza TDI i AR 159 SW 1.9 16V 2007
    Postów
    426

    Domyślnie

    Właśnie wyczytałem w "Motor" ,że nowa 6- tka w sprzedaży jest przewidziana już w przyszłym roku w 80% wierna prototypowi i pojawi się jako sedan,liftback i kombi.

Podobne wątki

  1. [159] Jakiej firmy kupić śruby zabezpieczające? Jaki jest rozmiar w Alfie?
    Utworzone przez Wodzu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-05-2016, 09:30
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 20:50
  3. Co planujecie kupić po Alfie 156?
    Utworzone przez syfon w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:43
  4. Czy planujecie jakis spot?
    Utworzone przez hobbit_666` w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2009, 22:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory