Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #81
    tfiluu
    Gość

    Domyślnie

    a moze 30 to numer folii. Stopien jej przyciemnienia. a on nie wynosi 30% tylko 28% przepuszczalności światła widzialnego.

  2. #82
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    Wiem że to temat o szybach ale proszę wywal te naklejki z tych drzwi... To nie TICO.

  3. #83
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolin Zobacz post
    Wiem że to temat o szybach ale proszę wywal te naklejki z tych drzwi... To nie TICO.
    a ja cie prosze wywal disla z pod maski :/

    ---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    30 to raczej przepuszczalność w % dla tej folii.
    tez tak mysle jak bede w pl to zapytam tego chlopa co to jest
    o co k'mon???

  4. #84
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    a co myslicie o przyciemnieniu jasną folią ale wszystkich (oprócz przedniej offkoz)? taka jak z tej aukcji 25%?
    da to cos? jest sens sie babrac i pojsc w koszty? niech powiedzą fachowcy czy poprawia to wizualnie auto?
    jak będa wszystkie przyciemnione to nie widać wiec i carabinieros sie nie przyczepia raczej hmm.

    bo wiem ze lepsza ciemna, ale wtedy jak dla mnie tylko sam tyl, co mnie osobiscie sie nie podoba.
    (chociaz są bezdyskusyjne zalety bo np mozna cos zostawic na siedzeniach przykryc czarnym kocem i nie widac)


    http://allegro.pl/folia-przyciemniaj...824568514.html

  5. #85
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Należy wziąć pod uwagę że oryginalne szyby w 147 były barwione co powoduje że nie mają 100% przepuszczalności. Dzięki temu stosując nawet najmniej przyciemniającą folię stoimy w konflikcie z prawem. A ten atest to chyba na to, że bankowo policja zabierze dowód

  6. #86
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie tak, atest to pic na wodę fotomontaż!
    mozna tym w domu kurze sobie powycierac, ale i do tego sie nie nadaje.

    przednich bocznych nie wolno, ale jak sie przyciemni caly bok (tył i przód) równo to wydaje mi sie ze efekt będzie lepszy niz w oryginale, a carabinierowi nie przyjdzie do glowy nawet szukać tej folii bo az takie ciemne to to nie będzie.

    no ale moze ktos tak już ma zrobione to niech wrzuci fote bo mnie to bardzo interesuje... chociaż deczko bym sciemnil!
    (tylko nie dawajcie linka do allegro offkoz bo tamtejsze zdjęcia to photoshop)

  7. #87
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    maciekk napisałem swoje zdanie, nie każdemu musi się podobać. Ja mam diesla bo lubię ty benzynę. Twoją odpowiedź przemilczę bo nie na mój poziom.

  8. #88
    Użytkownik Ogier Avatar hump.O
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszaw Opoczno
    Auto
    Byly AR 156, AR GT. Jest Lexus IS 350
    Postów
    155

    Domyślnie

    mialo byc o szybach a jak zwykle skonczy sie na okreslaniu kto na jakim poziomie abstrakcji nadaje jo tygo nie czaja

  9. #89
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    zaczelo sie i skonczy na szybach. jaki jest + folii na bocznych szybach? - trudniej zlodziejowi ja wybic, ale jest i - bo taki sam problem z wybiciem ma straz w razie wypadku.

  10. #90
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolin Zobacz post
    maciekk napisałem swoje zdanie, nie każdemu musi się podobać. Ja mam diesla bo lubię ty benzynę. Twoją odpowiedź przemilczę bo nie na mój poziom.
    jak masz ochote pisac cos na temat mojego samochodu to wypowiadaj sie prosze w dziale "nasze belle" a na temat "poziomu nie wypowiadaj sie wcale" bo mnie nie znasz ani troche.no i ty masz diesla bo lubisz a ja mam naklejki bo lubie wiec nie wiem o co ci chodzi

    a co do atestu to faktycznie pic na wode poniewaz ten atest oznacza tylko tyle ze folia nadaje sie do zamontowania na szyby ale nie upowaznia on montowania foli na przednich bocznych a to jest calkiem inna sprawa

    ---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

    Cytat Napisał hump.O Zobacz post
    mialo byc o szybach a jak zwykle skonczy sie na okreslaniu kto na jakim poziomie abstrakcji nadaje jo tygo nie czaja
    ja tez ale zawsze jest jeden mądrzejszy który nie może sobie odpuścić
    o co k'mon???

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory