Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Głosniki

  1. #1
    peep20
    Gość

    Domyślnie Głosniki

    Mam pytanie czy wymienial ktos glosniki w przednich dzwiach jesli tak to jakie tam sa wymiary glosnikow i jakie by najlepiej zagraly

  2. #2
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    w drzwiach masz głośniki prawdopodobnie 160-165 mm, tweeter powinien być 1-no calowy ale ręki sobie uciąć nie dam, widziałem fajne zestawy JBL-a na allegro ze zwrotnicami za około 220 - 650 zł. INFINITY robi dobre głośniki, CLARION, SONY i wiele innych firm to tylko zależy od zasobności portfela. Weź pod uwagę że będziesz musiał przerabiać wtyki i jeszcze głębokość montażu może się różnić od oryginału, chyba że chcesz zastosować maskownice kupione z głośnikami. Najlepiej jest wyjąć głośniki pomierzyć dokładnie i szukać czegoś odpowiedniego

    pozdrawiam

  3. #3
    alficzka Ferra
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak przedmówca napisał,zarowno w dzwiach przednich,jak i tylnych masz glłośniki 165mm,mogę polecić głośniczki powerbassa,gdyż takie mam u siebie podłączone pod seryjne radio i jest świetnie,dodatkowo mam wygłuszone dzwi i całość daje naprawde czysty,głęboki dźwięk.

  4. #4

  5. #5
    Masterhard
    Gość

    Domyślnie

    We wcześniejszej alfie miałem podłączone Infinity Reference i grało super(polecam),ale w 166 gra bardzo podobnie. Dziwie się,że chcesz zmieniać:/ Oczywiście każdy ma różne potrzeby,ale moim zdaniem system BOSE gra naprawde ładnie. Chcesz zmienić wszystkie głośniki, czy tylko te z przodu? Mam pytanie do czytających:słyszałem,ze są jakiś dwa małe subwoofery w bagażniku, czy to prawda bo nie moge ich znaleźć. I co do wzmacniacza: jaką ona ma moc? Ktoś się może orientuje??
    Pozdrawiam!

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Masterhard Zobacz post
    We wcześniejszej alfie miałem podłączone Infinity Reference i grało super(polecam),ale w 166 gra bardzo podobnie. Dziwie się,że chcesz zmieniać:/ Oczywiście każdy ma różne potrzeby,ale moim zdaniem system BOSE gra naprawde ładnie. Chcesz zmienić wszystkie głośniki, czy tylko te z przodu? Mam pytanie do czytających:słyszałem,ze są jakiś dwa małe subwoofery w bagażniku, czy to prawda bo nie moge ich znaleźć. I co do wzmacniacza: jaką ona ma moc? Ktoś się może orientuje??
    Pozdrawiam!
    Nie w bagażniku, tylko na półce. Ze specjalnym uchwytem montażowym umożliwiającym położenie ich do góry nogami.
    Swoją drogą pełny fabryczny zestaw 10 głośników + DSP gra naprawdę świetnie, jest dopasowany i wydajny mocowo.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR 166 2,4 JTD
    Postów
    175

    Domyślnie

    Witam. Jezeli chodzi o oryginalny wzmaczniacz to napisy ktore na nim sa wygladaja nastepujaco; HAES,6x40 DSP AMPLIFIER. Pozdrawiam

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiu166 Zobacz post
    Witam. Jezeli chodzi o oryginalny wzmaczniacz to napisy ktore na nim sa wygladaja nastepujaco; HAES,6x40 DSP AMPLIFIER. Pozdrawiam
    To jest właśnie oryginalny procesor DSP do AR166.

  9. #9
    pedro_krk
    Gość

    Domyślnie Tweetery

    Siema
    Wiecie może jaki rozmiar maja otwory na tweetery w alfie 156 ? Bo chce sobie zmienic fabryczne i wsadzić zwrotnice. btw polećcie jakąś Ktoś chce tweetery blaupunkt od gtc 662 mystic series. bo maja 44mm = 1,76" i nie pasuja może komuś spasuja do jakiegos innego auta.

Podobne wątki

  1. głosniki
    Utworzone przez HuskyDogs w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-10-2014, 10:15
  2. Głosniki Niskotonowe
    Utworzone przez Sebcia90 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-06-2013, 11:18
  3. głosniki
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-12-2011, 18:38
  4. Głosniki LTC
    Utworzone przez majster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 10:25
  5. Głosniki 145
    Utworzone przez Tiga w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 23-12-2009, 01:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory