Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Dywaniki do 164

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    809

    Domyślnie Dywaniki do 164

    Panocki,

    Szukam sprawdzonego źródła dywaników do 164-ki. Zalezy mi na idealnym dopasowaniu i spodzie zapobiegajacym przesuwaniu. Czeka mnie kupno zarówno letnich (welur?) i jesienno-zimowych (gumowe z rantem). Na jakichs super bajerach z logiem AR, wstawkami kolorywmi itd nie bardzo mi zalezy, bardziej na dopasowaniu i jakości materiału. Kto ma sprawdzoną firmę/kontakt w tym temacie ?

    BTW - dzisiaj meczyłem się z:
    1. lusterkiem wstecznym elek. - wpięte, połaczone, działa :-)
    2. wymianą gwizdków w drzwiach (troche rzeźby, nowe miały 3mm większa średnicę ale boczek łatwo sie poddaje obróbce ;-) - cykają aż miło
    3. wymianą pękniętej tylnej prawej lampy - ile tam się pod spodem błota zbiera to masakra... warto zajrzec raz na rok i wyczyścić
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  2. #2
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    jak znajdziesz ładne dywany to daj znać
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    polecam strone www.dywanikiwelurowe.pl niezla jakosc i dobre dopasowanie. dla przykladu zrobie fotki po niedzieli bo teraz nie mam jak... dywaniki pasowaly juz do 156, 166 i omegi...

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    polecam strone www.dywanikiwelurowe.pl niezla jakosc i dobre dopasowanie. dla przykladu zrobie fotki po niedzieli bo teraz nie mam jak... dywaniki pasowaly juz do 156, 166 i omegi...
    wyglądają całkiem całkiem.. tylko ja już się dwa razy naciąłem przy innych furach na takie ładnie wyglądające na zdjęciu

    fotki mile widziane :-)
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Widzę, że macie namiar na producenta, który jest moim dobrym znajomym... Gdybyście chcieli jakąś większą ilość, to mogę wam załatwić jakiś rabat i dopilnuję, żeby wszystko grało i było wedle życzeń i indywidualnych zamówień. Jest tylko jeden problem. Oni teraz robią głównie z materiału Q200 a ten nie jest tak gruby i twardy, jak Q300. Jakość jest ok ale są bardziej elastyczne i mogą się przemieszczać. Do każdego kompletu można sobie dokupić uniwersalne kołki utrzymujące dywaniki na miejscu (komplet chyba 8-10 zł). Materiał Q300 jest droższy i już się go pozbywają bo nie było zbytu. Z tego co wiem to jeszcze mają jakieś resztki więc może by byłą szansa zrobić z tego lepszego materiału. Co do ceny to trzeba indywidualnie się umawiać (zależy od materiału, nadruku, sposobu obszycia).
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 07-12-2010 o 22:42

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Widzę, że macie namiar na producenta, który jest moim dobrym znajomym... Gdybyście chcieli jakąś większą ilość, to mogę wam załatwić jakiś rabat i dopilnuję, żeby wszystko grało i było wedle życzeń i indywidualnych zamówień. Jest tylko jeden problem. Oni teraz robią głównie z materiału Q200 a ten nie jest tak gruby i twardy, jak Q300. Jakość jest ok ale są bardziej elastyczne i mogą się przemieszczać. Do każdego kompletu można sobie dokupić uniwersalne kołki utrzymujące dywaniki na miejscu (komplet chyba 80-10 zł). Materiał Q300 jest droższy i już się go pozbywają bo nie było zbytu. Z tego co wiem to jeszcze mają jakieś resztki więc może by byłą szansa zrobić z tego lepszego materiału. Co do ceny to trzeba indywidualnie się umawiać (zależy od materiału, nadruku, sposobu obszycia).
    Nie macie tylko mam
    Co do jakość materiału muszę się z tobą zgodzić. Nadmieniam jednak że Q200 dla zwykłego śmiertelnika też jest całkiem w porządku

    A jest jedna rzecz której NIE polecam Chodzi o napisy - gdyż te dosyć szybko zwyczajnie się wycierają i są później brzydkie

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    Nie macie tylko mam
    Co do jakość materiału muszę się z tobą zgodzić. Nadmieniam jednak że Q200 dla zwykłego śmiertelnika też jest całkiem w porządku

    A jest jedna rzecz której NIE polecam Chodzi o napisy - gdyż te dosyć szybko zwyczajnie się wycierają i są później brzydkie
    dla mnie napisy czy jakies logo na dywanikach to lekka porażka... nie wiem po co to komu??? Chyba nie temu służą dywaniki

    BTW - zamówiłem z Q200 czarne z granatowym obszyciem, kołkami i gumą u kierowcy. Zobaczymy co przyjdzie. W razie czego będe ścigac Michała
    Ostatnio edytowane przez Yacek ; 21-11-2010 o 14:16
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yacek Zobacz post
    dla mnie napisy czy jakies logo na dywanikach to lekka porażka... nie wiem po co to komu??? Chyba nie temu służą dywaniki

    BTW - zamówiłem z Q200 czarne z granatowym obszyciem, kołkami i gumą u kierowcy. Zobaczymy co przyjdzie. W razie czego będe ścigac Michała
    Znowu ja??
    Miałeś na fotki czekać
    Myślę że będziesz zadowolony - ja jestem

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Po pierwsze ja nie sugerowałem nikomu napisów na dywanikach a po drugie te od nich nie schodzą. Miałem w poprzedniej przez 3 lata logo AR (dziś je użytkuje mrutyna z tego forum) i nawet śladu zużycia nie mają. To jest flok bardzo dobrej jakości a ja tylko podałem, że napis jest w opcji.

    Poza tym uwierzcie mi (miałem od nich 8 kompletów dywaników w kilku autach), że materiał Q200 może i źle nie wygląda ale z czasem się będzie na bokach wyginał a to już nie jest takie ładne. Również jego czyszczenie jest dość kłopotliwe (szczególnie czarny kolor). Nie ulega wątpliwości, że robią to dobrze i za przyzwoite pieniądze ale osobiście polecam bardziej ten lepszy materiał.

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Jeszcze mnie nie zje@#$% więc sądzę Jacku że jesteś zadowolony??

Podobne wątki

  1. Dywaniki do 156
    Utworzone przez Modliszka w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-07-2018, 12:34
  2. Dywaniki
    Utworzone przez danyielek w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-01-2015, 00:11
  3. [159] dywaniki do AR 159
    Utworzone przez raar2 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2011, 18:34
  4. [145] Dywaniki
    Utworzone przez BoskiKacu w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-10-2009, 09:34
  5. GTV - dywaniki
    Utworzone przez Papamek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2008, 17:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory