Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Rajd Polski

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    jaworzno
    Auto
    AR Crosswagon '05 były: 145 1.6 TS 01'; 156 2.0 TS selespeed 99'
    Postów
    85

    Domyślnie Rajd Polski

    Czy ktoś interesuje się rajdami? Mam propozycję.

    Od lat z kumplami jeździmy na Rajd Polski do zabezpieczenia. Wiąże się to z darmowym wyjazdem, a jeśli dobrze się gospodaruje to można nawet coś zarobić. Wygląda to tak (piszę na podstawie minionych lat, ponieważ nie wiem jeszcze jak to będzie w tym roku, ale zazwyczaj było to samo), że zakwaterowanie i wyżywienie załatwia AK Polski, dodatkowo dają 100zł na podróż i 70zł za dzień zabezpieczenia (zabezpiecza się przez dwa dni), to wszystko na głowę. W zamian wymagają od nas stawienia się na miejscu w piątek wieczorem (w zarezerwowanym ośrodku), następnie sobotę i niedzielę spędza się na odcinku specjalnym (zazwyczaj wczas pobudka, koło 5 rano). Co do ośrodka trudno się wypowiadać co załatwią. Bywa różnie w kwestii jakości: np. dwa lata temu hotel o bardzo wysokim standardzie, miniony rok niestety trącił trochę PRLem :/

    Mam na tą imprezę zarezerwowane 10 miejsc. Niestety wysypał się jeden samochód, w związku z czym mogę kogoś z samochodem zaprosić jeśli chce. Może oczywiście zabrać ze sobą kompanów (max 5), jeśli nie znajdzie zainteresowanych, to ja pomogę, bo szkoda żeby jechało na mazury powietrze i kierowca.

    Jeśli będzie ktoś zainteresowany proszę się kontaktować, porozmawiamy na ten temat. Na teraz warunek, daje czas do końca tygodnia, bo później będę musiał odmówić 5 miejsc, coby później nie brakło ludzi na rajdzie.

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    ....

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    Jestem chętny.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar loeb666
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    alfa 159 8V 09"
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał solberg Zobacz post
    Czy ktoś interesuje się rajdami? Mam propozycję.

    Od lat z kumplami jeździmy na Rajd Polski do zabezpieczenia. Wiąże się to z darmowym wyjazdem, a jeśli dobrze się gospodaruje to można nawet coś zarobić. Wygląda to tak (piszę na podstawie minionych lat, ponieważ nie wiem jeszcze jak to będzie w tym roku, ale zazwyczaj było to samo), że zakwaterowanie i wyżywienie załatwia AK Polski, dodatkowo dają 100zł na podróż i 70zł za dzień zabezpieczenia (zabezpiecza się przez dwa dni), to wszystko na głowę. W zamian wymagają od nas stawienia się na miejscu w piątek wieczorem (w zarezerwowanym ośrodku), następnie sobotę i niedzielę spędza się na odcinku specjalnym (zazwyczaj wczas pobudka, koło 5 rano). Co do ośrodka trudno się wypowiadać co załatwią. Bywa różnie w kwestii jakości: np. dwa lata temu hotel o bardzo wysokim standardzie, miniony rok niestety trącił trochę PRLem :/

    Mam na tą imprezę zarezerwowane 10 miejsc. Niestety wysypał się jeden samochód, w związku z czym mogę kogoś z samochodem zaprosić jeśli chce. Może oczywiście zabrać ze sobą kompanów (max 5), jeśli nie znajdzie zainteresowanych, to ja pomogę, bo szkoda żeby jechało na mazury powietrze i kierowca.

    Jeśli będzie ktoś zainteresowany proszę się kontaktować, porozmawiamy na ten temat. Na teraz warunek, daje czas do końca tygodnia, bo później będę musiał odmówić 5 miejsc, coby później nie brakło ludzi na rajdzie.
    Hej! A co dokładnie należałoby do naszych obowiązków?

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    jaworzno
    Auto
    AR Crosswagon '05 były: 145 1.6 TS 01'; 156 2.0 TS selespeed 99'
    Postów
    85

    Domyślnie

    do obowiązków safeciarzy należy gwizdanie gwizdkiem gdy nadjeżdża rajdówka i pilnowanie kibiców żeby pod nią nie wpadli a w razie jakiegoś wypadku telefon do szefa zabezpieczenia/centrum kontroli rajdu i zatrzymanie kolejnej rajdówki żeby nie wpadały na siebie

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar ozi 164
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    knurów
    Auto
    AR 147 1,6 TS ar 156 jts lift ,156 JTDlift było ... 159 SW 1.9 jtd TI jest ,
    Postów
    154

    Domyślnie

    jeśli to aktualne to jestam zainteresowany daj znac na PW i podaj jakiś namiar na siebie to zadzwonie

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] IV Rajd Ikarusa
    Utworzone przez mac_kaw w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2012, 13:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory