Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Biała Alfa 159 sw 2.4 ti otomoto id 6006367003 marcar Kutno

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    Brak
    Postów
    1

    Domyślnie Biała Alfa 159 sw 2.4 ti otomoto id 6006367003 marcar Kutno

    Witam
    To moj pierwszy post. Od pewnego czasu poszukuję auta do 40tys zł Poza samochodami innnych marek np bmw e90 zainteresowałem się Alfą 159. Wiem, że są to samochody dla koneserów, ale może uda się coś wyszukać co posłuży i będzie bezawaryjne.... Przyznam że urzekły mnie w alfie fotele (bmw się chowa ze swoimi stołkami i tragicznie rozciągającą się skórą...) i ogólnie wnętrze biorę pod uwagę tylko wersję Ti

    Oglądał ktoś to auto z ogłoszenia?
    Chwile rozmawialem ze sprzedajacym Maska blotnik przod+tyl malowane podobno bez szpachli
    Przebieg dość podejrzany 138tys jesli dobrze usłyszalem książka pusta? Gość ma jakieś papiery z przeglądu.
    Fotele z tych zdjęć wyglądają nieźle ale kierownica chyba zryta?
    Czy warto się interesować tą sztuką?



    Czy znajdę w bardzo dobrym stanie alfe 2009 2010 z silnikiem 2.0 lub 2.4 jtdm z pakietem Ti w cenie 38-40tys???
    Możecie coś polecić?

    Edycja: znalazłem pytanie o to auto z przed prawie 1.5 miesiąca Spostrzeżenia w tamtym wątku to brak znaczków i dodakowo malowany zderzak
    Wychodzi na to że to raczej nie rodzynek a rodzyn
    Ostatnio edytowane przez Hifi ; 22-10-2016 o 16:49

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar lufa
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Czerwienne
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005, Crosswagon 1.9 JTD 16V 2005, GTV Spider 2.0 TS 1999, AR 166 3.0 V6 2002
    Postów
    274

    Domyślnie

    :-) tylna klapa to nawet nie leży dobrze. Bardziej mnie osobiście martwi, że pod maską przewody śruby itp. maja bardzo duży nalot ,,rudego''. Świadczy to najprawdopodobniej o tym, że auto długo stało. A jak już gość się przyznaje że były malowane elementy to być może że było strzelone i długo długo stało. Tak młode auto z takim przebiegiem pod maską nie powinno tak wyglądać.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Brak naklejek ochronnych na drzwiach błotnikach i nakładkach progowych. Nie wiem o czym do świadczy, ale daje kolejny znak "?".
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Oryginalnie mają być naklejki, więc jakiś dylemat zostaje. Odnośnie klapy z tyłu ja jakoś nie widzę w niej nic złego. Jedź, obejrzyj, może akurat kupisz.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar SirVampir
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    SY
    Auto
    159 SW 2.0 170PS SportPlus 2011r.
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cześć,
    jestem na świeżo w temacie szukania Ti - głównie z rynku niemieckiego. Po pół roku poszukiwań musiałem, niestety zrezygnować z wymarzonej wersji Ti. Zwyczajnie nie było nic co sprostałoby moim funduszom - a miałem przeznaczone trochę więcej niż Ty. Znudzony już codziennym przeglądaniem ogłoszeń sto któryśtam raz trafiła się zdrowa sztuka w wersji SportPlus. Ale mniejsza o to. Uwierz mi,że tzw. pewne Ti z Niemiec to jest max.2-3 dni i znikają od razu (manuale lub automaty bez znaczenia) i zaczynają się tam od 11 tyś. ojro (2010-2011). Zatem nie wiem co właściciel ogłoszenia zrobił za czary mary i ile z tego ma,że sprzedaje tą sztukę za 43 tyś. pln. Odpowiedz sobie sam bo nie chcę nic sugerować, również zniechęcać. Podstawa to uzupełniona i klarowna książka serwisowa. Ja bym poczekał i dozbierał trochę kasy i szukał jedynie rocznika 2011 - wtedy ostatni serwis po 5 latach wypada na rok 2016 - u mnie to był wrzesień (auto kupione w październiku). Temat sprowadzania aut z zagranicy to temat rzeka - bądź czujny i powodzenia.

    P.S.
    Pisząc posta miałem na myśli przebiegi do max 140-150tyś bo im większe tym cena wyraźnie spada...
    Ostatnio edytowane przez SirVampir ; 02-11-2016 o 10:39 Powód: ważne info o przebiegu

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar skipas
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Rawicz (okolice)/Grodzisk Wlkp
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V GRIGIO STROMBOLI 2007r/Peugeot 308 SW 1.6HDI 2010r
    Postów
    238

    Domyślnie

    Ostatnio znalazłem w Niemczech białą 159SW TI co prawda 2008r i silnik 1.9 JTDM 150 km, kurcze piękne auto bardzo zadbane przebieg 176tys wszystko w papierach i na fakturach jedyny minus to prawy tylni błotnik był przytarty, cena była dobra bo wołali za to 30tys zł, auto sprzedane tego samego dnia. Alfa była od osoby prywatnej a Ja głupi się zastanawiałem. Te auta w dobrym stanie znikają bardzo szybko.

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    I tak go nie przekonaliście.
    Ani jego, ani kolejnych.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Ja jestem świeżo po zakupie 159 TI 2.0 prod 2011r.
    Nie szukałem, po prostu szperałem po sieci tak jak mi się to często zdarza i trafiłem na ogłoszenie niedaleko mnie. Kilka podejść i auto stoi w moim garażu. Kupowałem samochód używany, więc nie szukałem tego co stoi w salonie, wiedziałem, że mogą być niespodzianki i były. Co prawda spokojnie do ogarnięcia, co też Tomek z Krakowa już uczynił, ale kwota nieco przekroczyła pakiet startowy, za to mam samochód w 100% ogarnięty
    Nabyłem konkretnie ten samochód: http://www.autotrader.pl/samochody-o...zow/1000098687 Co prawda nie stał już u tego sprzedawcy, ale w zasadzie niewiele się zmieniło oprócz tego, że w ogłoszeniu tym przebieg jest podany błędnie.
    Nie rozumiem jak można szukać auta pół roku, albo i dłużej. Nigdy nie zdarzyło mi się szukać dłużej niż kilka tygodni. Tak jak napisałem powyżej, kupujemy samochód używany, więc trzeba się liczyć z tym, że coś będzie do zrobienia i wydawanie ostatniej złotówki na sam zakup, bez finansowego zabezpieczenia na niespodzianki to po prostu głupota, która skutkuje później lamentowaniem na forum... Szukanie taniego samochodu z niskim przebiegiem i w stanie "igła" (jak ja nie lubię tego określenia), z góry skazane jest na porażkę, bo takie perełki (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zdarzają się jedna na milion i wszyscy o tym wiedzą, ale każdy liczy na to, że będzie tym jedynym szczęściarzem...
    Powodzenia.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #9
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    dłuzej niz kilka tyg. ?
    dajesz
    ja przerobiłem
    tylko 159
    tylko sw
    tylko biała , ew czerwona
    tylko Ti
    tylko 2008+
    tylko 2.0 ew 1.9 ( 2.4 zabija akcyza )
    przebieg - dowolny


    wierz lub nie - nie było kurde nic !!!!
    a przepraszam - była jedan w A
    zanim urlop podpisałem w pracy żeby jechać to już jej nie było








  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Tylko że Ty miałeś sprecyzowane co konkretnie chcesz, ja mówię o tym że niektórzy szukają po prostu Alfy bez względu na kolor, wyposażenie itp i znaleźć nie potrafią...
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. "Alfa Romeo 2.4 Jtdm TI Full Opcja" biała SW TI z MARCAR Kutno - ktoś oglądał?
    Utworzone przez jkrol w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-09-2016, 14:43
  2. Alfa Romeo 166 Kutno
    Utworzone przez mayday84 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-01-2015, 13:32
  3. Alfa 159 - Kutno
    Utworzone przez Godoj w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-03-2014, 21:01
  4. ALFA 156 1,9 JTD Dudki / Kutno
    Utworzone przez maciek30_pl w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2013, 23:32
  5. Alfa 156 1.9 tdi Kutno
    Utworzone przez damianos w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory