Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Charakterystyczne tarcie/mruczenie, prawy przód

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marcianno1
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Grzędy (WPI)
    Auto
    AR 147 '02r. 1.9 JTD 115 KM BOSE
    Postów
    76

    Domyślnie Charakterystyczne tarcie/mruczenie, prawy przód

    Witam.
    Wczoraj wieczorem zauważyłem dziwne mruczenie podczas jazdy, tarcie jakby oponami o śnieg w nadkolach (niemożliwe bo temp dodatnia i chlapa), jakby guma o metal. Dziś trochę pojeździłem bo byłem na uczelni i jest to słychać. Nie jest to na pewno stukanie tylko właśnie jakby guma o metal pomrukiwała niejednostajnie tylko w takt nierówności i nie jest to głośne, a na kierownice się to nie przenosi. Na postoju kolega ruszał kierownicą, a ja zaglądałem i górny wahacz minimalnie się porusza w takt ruchów kierownicą (nie wiem czy to normalne)
    Poprzedni właściciel zapewniał, że wymieniał kompletne zawieszenie z przodu 7 tys temu (TRW). Z racji tego, że kupiłem auto 2 tyg temu to tydz temu byłem na stacji diagnostycznej na szarpakach (jeszcze nie było tego problemu) i stwierdzili, że zawieszenie rzeczywiście wymienione i wszystko jest ok.
    Ktoś pomoże?
    Z góry dzięki, pzdr.

  2. #2
    Arturo147
    Gość

    Domyślnie

    Spróbuj sie troche rozpędzic i ostro zahamowac,być może pomiedzy klockiem a tarczą coś sie zebrało podczas roztopów i teraz wydaje ci taki dzwięk podczas jazdy.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marcianno1
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Grzędy (WPI)
    Auto
    AR 147 '02r. 1.9 JTD 115 KM BOSE
    Postów
    76

    Domyślnie

    Wątpię bo sprawdzałem czy jest ślisko i hamowałem mocno, a poza tym w Warszawie różnie ludzie jeżdżą i hamowanie często się zdarza

    ---------- Post dodany o godzinie 12:20 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 11:55 ----------

    Teraz jak posiedziałem przy kompie to jest wprost idealny dźwięk jak praca procesora gdy przelicza oraz w głośnikach jest to słychać gdy się porusza myszką po odnośnikach na stronie. Mówię oczywiście o zwykłym pececie
    Przejechałem sie teraz, hamowanie i nic.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Lucas83
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    Nissan Murano Z 51 3.5L V6
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Procesor w PC słyszysz ? Piszczą co najwyżej tranzystory na płycie, lub cewki względnie HDD a co do tematu może zainteresuj się ułożyskowaniem kół- podnieś auto pokręć kołami- znajdziesz winowajcę.

Podobne wątki

  1. pas bezpieczeństwa - prawy przód AR 156 FL
    Utworzone przez carramba w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 21:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory