Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: wzbogacenie wyposażenia

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    AR159 1.9 JTDm 2006r.
    Postów
    42

    Domyślnie wzbogacenie wyposażenia

    Witam. Szukam sobie alfy 159 z silnikiem 1.8 MPI, trochę mało aut z tym silnikiem jest, a do tego jestem wybredny. Chcę mieć auto z skórzaną tapicerką i podgrzewaniem tyłka. Pojawiło się ostatnio blisko mnie auto które mogłoby mnie interesować ale bez podgrzewania tyłka. Zastanawiam się czy jest możliwość samodzielnego zainstalowania takiego bajeru? Przeczytałem tutaj że maty grzewcze oryginalne można zamienić na jakieś uniwersalne, ale to w autach które miały oryginalnie podgrzewane siodła ale przestały działać. Jak operacja doposażania auta w taki luksus musiała by wyglądać i czy jest to w ogóle możliwe? Pozdrawiam!

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Kruk
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Lubliniec
    Auto
    159 SW
    Postów
    176

    Domyślnie

    Oczywiście, że jest to możliwe - jeśli jesteś typem majsterkowicza z wolnym popołudniem i odrobiną wolnego miejsca to nie będzie z tym większych problemów.
    Tu masz kompletną instrukcję http://www.forum.alfaholicy.org/zrob..._ar_159_a.html

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maarkuss
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kraków - Glasgow
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.8 MPI
    Postów
    316

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel4x Zobacz post
    Witam. Szukam sobie alfy 159 z silnikiem 1.8 MPI, trochę mało aut z tym silnikiem jest, a do tego jestem wybredny. Chcę mieć auto z skórzaną tapicerką i podgrzewaniem tyłka. Pojawiło się ostatnio blisko mnie auto które mogłoby mnie interesować ale bez podgrzewania tyłka. Zastanawiam się czy jest możliwość samodzielnego zainstalowania takiego bajeru? Przeczytałem tutaj że maty grzewcze oryginalne można zamienić na jakieś uniwersalne, ale to w autach które miały oryginalnie podgrzewane siodła ale przestały działać. Jak operacja doposażania auta w taki luksus musiała by wyglądać i czy jest to w ogóle możliwe? Pozdrawiam!
    Nie wiem czemu żeś się uparł na te skórzane podgrzewane siedzenia, wiadomo, wszystko da się zrobić, MPI ma na ogół czarne wnętrze, zwykłe siedzenia, miłe w siedzeniu , nie ciągnie od ziemi , ma dosyć szybkie ogrzewane, silnik dosyć szybko się nagrzewa, u mnie dosłownie po pięciu minutach po starcie na zimnym zaczyna lecieć już ciepłe powietrze, jak będziesz kupować MPI uważaj na KZFR (koła zmiennych faz rozrządu) one są dosyć drogie przy wymianie, można je jedynie przy starcie na zimnym wyczaić;

    https://www.youtube.com/watch?v=dkG2...YFH3r7vh0BNJrb

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    AR159 1.9 JTDm 2006r.
    Postów
    42

    Domyślnie

    Dzięki za link, głupio mi że sam nie znalazłem tego wątku mimo że temat był oczywisty...

    Nie jestem typem majsterkowicza, ale mam dużo miejsca, trochę czasu i różne rzeczy potrafię sam zrobić. Myślę że taka operacja jest w moim zasięgu

    A co do skóry + podgrzewanie - uparłem się na podgrzewanie, skóra niekoniecznie choć jest bardzo mile widziana.

Podobne wątki

  1. [159] wersje wyposażenia
    Utworzone przez tommi_alfa w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-11-2021, 13:41
  2. [159] Wersja wyposażenia
    Utworzone przez Maikel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 13:01
  3. wersje wyposażenia 156 SW - tapicerka
    Utworzone przez slejerek w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 10:22
  4. [166] Wersje wyposażenia AR 166
    Utworzone przez koles_02 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 14:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory