Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Turismo?

  1. #1
    nex
    Gość

    Domyślnie Turismo?

    Od kilku godzin zajeżdżam wyszukiwarkę aby dowiedzieć się co oznacza fakt, iż 156 jest opatrzona przymiotnikiem Turismo? Będę wdzięczny za podpowiedź...

  2. #2
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    w Anglii wersje wyposażenia oznaczane są jako Turismo, Lusso oraz Veloce. Turismo odpowiada naszemu Progression czyli średni pakiet wyposażenia

  3. #3
    nex
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki! Już mi lepiej, bo czułem się z tym faktem tak trefnie, jak kiedy oglądam fajny film w TV a przegapiłem początek i nie wiem jaki jest tytuł. Brak tej informacji odbiera mi całą przyjemność z oglądania filmu.
    Ostatnio edytowane przez nex ; 07-11-2009 o 16:13

  4. #4
    dududs
    Gość

    Domyślnie

    o widzę kolega z JG jest

  5. #5
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    nex a gdzie znalazłeś takie info że jest to Turismo?

  6. #6
    nex
    Gość

    Domyślnie

    W UK jak masz numer tablic, to możesz dowiedzieć się ''wszystkiego'' o aucie. Tablice są nadawane na całe żywota auta i nie zmieniają się wraz ze zmianą właściciela, nie mówią też o przynależności terytorialnej. Mówią zaś o dacie pierwszej rejestracji. Oczywiście od tej reguły bywają wyjątki, takie jak tablice prywatne, które ludzie przenoszą na kolejno kupowane fury.

    Tak, mieszkałem w cieplicach przed emigracją.

  7. #7
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    ok. myślałem że na samej Belci znajduje się jakieś oznaczenie

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał nex Zobacz post
    Od kilku godzin zajeżdżam wyszukiwarkę aby dowiedzieć się co oznacza fakt, iż 156 jest opatrzona przymiotnikiem Turismo? Będę wdzięczny za podpowiedź...
    Dwie magiczne litery od lat ozdabiają klapy bagażnika specjalnych wersji Alfy Romeo. Skrót pochodzi od zwrotu „Turismo Internazionale”. Za stosunkowo niewielką dopłatą otrzymasz lepiej wyposażone auto z limitowanej serii."TI" powinnać być fabrycznie odziana w pakiet ospojlerowania. obniżone zawieszenie oraz efektowne, 19-calowe felgi.Kubełki pokryte skórą z seryjnym podgrzewaniem. reszta za dopłatą

  9. #9
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    oj jengo chyba nie trafiłeś. Mówisz o wersji specjalnej Ti, a nex pytał poprostu o zwykły pakiet wyposażeniowy, tyle że stosowany na rynku brytyjskim

Podobne wątki

  1. ALFA 147 FL TI Turismo Internazionale
    Utworzone przez monikx w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 27-03-2018, 20:03
  2. [159] Turismo czy Turismo Internationale?
    Utworzone przez wojshadow w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 19:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory