Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Szukam dobrego znacy(mechanika) Alfy na terenie Kielc i okolicy. Proszę o pomoc!

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar eliano55
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa GT 1.9 jtd
    Postów
    34

    Domyślnie Szukam dobrego znacy(mechanika) Alfy na terenie Kielc i okolicy. Proszę o pomoc!

    Szukam mechanika gdyz w mojej nowo zakupionej Alfie chciałbym wymienić sprzęgło, rozrząd oraz wszystkie oleje.
    Żeby zrobić to bezpiecznie, oraz nie narażać się na dodatkowe koszty i stresy chciałbym dać auto komuś kto wie co z nim robić, a nie uważa że włoch to musi sie psuć i jedyną włoską technologie jaką zna to makaron lubella.
    Tak więc proszę o pomoc i poradę kolegów z forum.
    A i auto to AR GT 1.9 jtd z 2004.

    Proooooszę pomocy!




    edit:
    "w" mi siadło klawiaturze po tym jak wylałem piwo, proszę moda o zmiane temacie, aby nie było tego ortografa.

  2. #2
    Misiek213
    Gość

    Domyślnie

    Pomógłbym Ci bardzo chętnie ;p ...ale w Kielcach 70% mechaników jak widzi alfę to nie wie jak przeliterowac nazwę ...sam z założeniem gazu miałem duży problem - bo ja się wybitnie dobrze na instalacjach nie znam, ale takie głupoty jak wtedy słyszałem ...więc rzeczy takie jak paski, płyny, oleje, elektronikę robię sam ;p ...na pewno nie rączkowski i jawo na polnej... BANDA KRETYNÓW! a Misiak czy jak mu jest na kostomłotach to poprostu... oszust

    A jeśli o części to wal do autosklepu24... Romuś i Tomuś (Xcar i Anmot) to kolejna banda....
    Ostatnio edytowane przez Misiek213 ; 15-08-2012 o 03:20

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar robertrg
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Jest Alfa Romeo 166, 2.5 V6, 99 r., 192 KM, Renault Laguna, 2.0 16 V, 140 KM, 2008 r.
    Postów
    45

    Domyślnie

    Witam...ja wszystko w swoich Alfach robię u P. Piotra (zreszta polecany na forum), tez pasjonat włoskich samochodów. Nawet wczoraj wymienialem tam olej . Ceny bardzo przystępne, a co najważniejsze zna się na tym co robi i napewno nikogo nie oszuka...Zakład znajduje się na Warszawskiej, wjazd od Sikorskiego, tel. 509378948

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar eliano55
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa GT 1.9 jtd
    Postów
    34

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za te cenne informacje. Już wchodzę na autosklep24, żeby przeszukać części. A robertrg, patrząc że SPORO masz tych Alf, chyba odwiedze Pana Piotra polecanego przez Ciebie.

    Jakby ktoś coś jeszcze miał do dodania, to proszę o wpisy! Na pewno przyda się przyszłym użytkownikom!

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar robertrg
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Jest Alfa Romeo 166, 2.5 V6, 99 r., 192 KM, Renault Laguna, 2.0 16 V, 140 KM, 2008 r.
    Postów
    45

    Domyślnie

    hehe..nie mam dużo Alf...po prostu 2 tygodnie temu kupilem nową, a tamtej V-szóstki jeszcze nie sprzedałem..

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar eliano55
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa GT 1.9 jtd
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertrg Zobacz post
    hehe..nie mam dużo Alf...po prostu 2 tygodnie temu kupilem nową, a tamtej V-szóstki jeszcze nie sprzedałem..
    200% mojej normy przez całe życie

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Lightbulb Mechanicy od włoszczyzny w Kielcach

    Sprawdzone są dwa adresy - ludzie, którzy znają się na włoszczyźnie i robią ją od lat. Niektórzy sami jeżdżą Alfami.

    CarMario Mariusz Rówiński - Kostomłoty II 95a, 26-085 Miedziana Góra, tel. 600-769-944 - serwisowałem u niego auta jeszcze jako pracownika
    ASO Fiata i Alfy Romeo. Na JTD, TS'ach się zna, fakt - trzeba czasem poczekać bo ma sporo aut, niektórzy twierdzą że drogo... z drugiej strony gość zna się na rzeczy. Możesz powiedzieć, że Tomek ze srebrnej Alfy Cię rekomenduje

    Drugi serwis o jakim słyszałem, że gość ma pojęcie o Alfach to P.C. Auto-Max Piotr Cieplicki ul. Warszawska 252 Kielce, tel. 509 378 948. Ludzie z kieleckiego forum są zadowoleni

    ASO Ci nawet nie polecam, bo po licznych przekształceniach, zmianach kadry, cenach jak na Kielce to nic dobrego nie mogę o nich powiedzieć. Taniej jest w Gdańsku, gdzie teraz mieszkam, gdzie ASO mają na poziomie. W Kielcach naprawdę nie jest źle - są dwa dobre zakłady. W Trójmieście też wielu na dźwięk wymawianego "Alfa Romeo" robi się blada... o ile olej, zawieszenie zrobią tak z reszcie cienizna. Tam korzystamy albo z ASO albo ze sprawdzonego naszego mechanika.
    Ostatnio edytowane przez tomito ; 16-08-2012 o 10:04
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar eliano55
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa GT 1.9 jtd
    Postów
    34

    Domyślnie

    Dzięki za informacje! Bardzo irytuje mnie fakt że nie moge wam dziękować za posty.

  9. #9
    Misiek213
    Gość

    Domyślnie

    Car Mario? W Kostomłotach? Śmiech na sali...

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar puszuszek
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    SUCHEDNIÓW
    Auto
    byla alfa 156 2.0ts 1999, była 156sw 1.9jtd 2000,jest 147 2.0ts selespeed
    Postów
    294

    Domyślnie

    Jesli chodzi o mariocar w kostomłotach to kiedys wymieniał mi silnik w mojej 2.0ts,gosc ogarniety jesli chodzi o alfy.polecam

Podobne wątki

  1. [GTV] Szukam dobrego mechanika
    Utworzone przez PrzemonZly w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-10-2014, 11:38
  2. Szukam dobrego mechanika w Suwałkach
    Utworzone przez Domel w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-11-2013, 13:20
  3. szukam dobrego mechanika z poznania
    Utworzone przez marcin w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-11-2012, 18:09
  4. Szukam dobrego mechanika
    Utworzone przez hubert25 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 22:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory