Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: potrzebna osłona koła zamachowego,skrzyni biegów 2.0 TB V6

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Alfa Romeo 164 2.0 TB V6, Fiat Punto I 176 1.2 MPI, VW Golf III 1.9D, Mercedes w123 200D
    Postów
    22

    Domyślnie osłona koła zamachowego,skrzyni biegów 2.0 V6 TB V6

    witam, dzięki technicznej blokadzie nie mogę puścić ogłoszenia kupię części,
    poszukuję osłony skrzyni biegów przy kole zamachowym Alfa Romeo Super164 2.0 TB V6
    nr 2 na rysunku eper, (do którego linku nie mogę zamieścić):

    nr części 60500564
    jakby jeszcze ktoś miał ze śrubami to byłoby git

    Podczas pierwszych działań po zakupie mojej 164, kupionej od jakiegoś faceta z Siedlec, do czego zmusił mnie wyciek płynu z wysprzęglika, zacząłem nieco grzebać czekając na jego regenerację w warsztacie, cały silnik zasyfiony mazią olejowo-syfiastą, wszystkie kable, przewody, rury, wszystko w syfie, trochę sobie porozbierałem, wyczyściłem rozdzielacz, świece, przepustnicę, przepływomierz i inne sprawy dolotowo zasilające, zmyłem benzynką ten szlam, i na dole się okazało, że koło zamachowe na wierzchu o zgrozo, także gdyby ktoś coś wiedział o tej osłonce w sensie odsprzedania to please...
    mało czasu na grzebanie i na pisanie, ostatnio narzeczona w sanatorium to dlatego miałem 3 tygodnie na grzebanie, widzę, że sprawa rozwojowa, jak się kupiło samochód za 4500zł to nie można dużo wymagać, szkoda, że nie zrobiłem wcześniej fotek dla porównania przed i po, przy okazji zamieściłbym jakieś swoje komentarze, niby to nic trudnego, ale zawsze jak się coś robi 1 raz, to jakiekolwiek porady się przydają, w razie czego jak ktoś jest też nowicjuszem, może właśnie kupił teżcoś podobnego i nie wie od czego zacząć co i jak sprawdzić, to piszcie

    nie wiem kto i kiedy tę osłonę usunął, od góry leciał olej, syf, pewnie spod pokryw zaworów, myślicie, że takie nieosłonięte koło zamachowe to bezpieczna sprawa? samo koło jest suche, ale na ściankach wewnątrz palcem da się wyjąć maź
    Ostatnio edytowane przez petermar ; 18-11-2016 o 17:25

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Alfa Romeo 164 2.0 TB V6, Fiat Punto I 176 1.2 MPI, VW Golf III 1.9D, Mercedes w123 200D
    Postów
    22

Podobne wątki

  1. [145] Zaślepka koła zamachowego
    Utworzone przez Mattiskc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 15:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory