Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [156] Alfa Romeo 156 skrzynia biegów ??

  1. #1
    Matrix82
    Gość

    Domyślnie [156] Alfa Romeo 156 skrzynia biegów ??

    Witam

    Posiadam Alfe 156 2,4 JTD. Być moze spotkał sie ktos z przypadkiem jaki opisze ponizej. Podczas gdy wbije bieg wsteczny i wycofuje powstaja drgania a po przejechaniu kilku metrów bieg wyskakuje. Natomiast gdy przytrzymam reka to wszystko jest OK a przynajmniej tak było do wczoraj. Wsteczny bieg wbija sie normalnie natomiast mam problemy z 2. CZasami wchodzi jednym paluszkiem :) a czasami trzeba bardzo jej pomóc przy glosnym zgrzytaniu. Czy ktos miał taki przypadek?? Czy to juz czas na skyrznie biegów?? A jak tam to gdzie mam szukac skrzyni biegów ?? pozdrawiam serdecznie wszystkich Alfowiczow :)

  2. #2
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Zajrzyj kolego w dział bazar jeżeli chcesz coś kupić a co do skrzyni to niestety nic ci nie podpowiem bo niespotkałem się nigdy z czymś takim. Pozdrawiam i zapraszam do działu zachodniopomorskie

  3. #3
    Matrix82
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za informacje ale co do bazaru Czekam w dalszym ciagu na jakies informacje czy to moze byc skrzynia biegow czy moze cos innego
    Pozdrawiam

  4. #4
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    moim zdaniem masz uszkodzony synchronizator ktoregos biegu. koszt okolo 90 zł.kolega mial cos takiego i tak to wlasnie kosztowalo.

  5. #5
    Matrix82
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj jestem umowiony z mechanikiem o wszystkim poinformuje kolegow w nastepnym poscie. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Skrzynia Biegów/Sprzęglo Alfa Romeo 166
    Utworzone przez Danielos w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 11:51
  2. [159] Skrzynia biegów Alfa romeo 159 1.9Jtdm 150km
    Utworzone przez Aras66552 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-12-2014, 19:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory