Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Czy ktoś miał doświadczenie z oponami Marangoni?

  1. #1
    BaT
    Gość

    Domyślnie Czy ktoś miał doświadczenie z oponami Marangoni?

    Witam. Tak jak w temacie. Szukam obecnie opon do Alfy 145 1.7 16v. Uparłem się, że musi to być coś z pogranicza opon performance i tu trafiłem na włoskie opony Marangoni Zeta Linea. Do wyboru zostały mi w sumie tylko Toyo T1R na których przelatałem cały zeszły sezon w trochę mocniejszym aucie i byłem z nich mega zadowolony ale trochę mi się opatrzyły. Lub też Toyo Px4 i właśnie owe Marangoni. Od razu mówię, że Yokohamy Parada albo inne Avony odpadają ze względu na cenę. Czy ktoś miał doświadczenie z Zetami bo różnie o nich piszą, od skrajnie dobrych opinii do skrajnie złych. Z tego co się zorientowałem to podobno są świetne na suchym i fatalne na mokrym. Teraz pytanie poprostu jak fatalne? Auto z zamierzenia ma być wystawiane tylko w ładną pogodę ale nigdy nic nie wiadomo.

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    One nawet na suchym nie są świetne, ot średnie ... piszę z doświadczenia z Marangoni Zeta Linea Sport. Jaki masz budżet?
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Teraz pytanie poprostu jak fatalne
    Twoim zdaniem słowo fatalne różnicuje się jeszcze jakoś?

  4. #4
    BaT
    Gość

    Domyślnie

    Grzesiekk: poprostu znalazłem na brytyjskim forum MX 5 jakąś historię, że konfrontowali Zety z T1R i były szybsze o ileśtam od Toyo. Reasumując potrzebuje czegoś o właściwościach podobnych do T1R. Nie będę się tym wściekał ale poprostu czasem jazda daje mi dużo frajdy. Szukam kpl do 1200 zl. 195/45/r16 lub 205/45r16
    omron8: heh. Poprostu jest tak jak napisałem, auto ma być wyciągane tylko w ładne dni. Napewno nie będé szalał na mokrym. Więc na dobrą sprawę nie oczekuje od nich dużo na mokrym poza jakimś rozsądnym hamowaniem.

    Aha, Grzesiekk nie chodziło mi o Zeta Linea Sport tylko o zwykłą Zeta Linea. Tamta o której piszesz jest chyba bardziej odpowiednikiem R1R.
    Ostatnio edytowane przez BaT ; 16-06-2013 o 20:19

Podobne wątki

  1. Felgi- miał ktoś?
    Utworzone przez GPrzemek101 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 16:32
  2. [GTV] Czy opony 205/55R16 będą pasować? Ma ktoś doświadczenie z takim rozmiarem?
    Utworzone przez drvitek w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-11-2013, 11:06
  3. Stabilizator Eibach-ktoś ma doświadczenie?
    Utworzone przez grzesk w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 06:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory