Strona 1 z 11 12345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 102

Temat: Alfa Romeo Brera 3.2JTS Q4 Warszawa

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Może kiedyś Alfa
    Postów
    19

    Domyślnie Alfa Romeo Brera 3.2JTS Q4 Warszawa

    Witam, Brrrrrera z Warszawy.
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-brera-3...C32271601.html
    Po rozmowie telefonicznej z właścicielem dowiedziałem się, że kupił to auto 2 miesiące temu od znajomego z Niemiec. Zrobił to gdyż zawsze te auto chciał mieć. I po dwóch miesiącach sprzedaje, tak jak mówi jest temu winna żona i łódka. Żona z zazdrości, a łódka ze względu na brak haka do której można było by ją uczepić.
    Pytam co trzeba zrobić w aucie? No trzeba. Pomalować maskę- gdyż ma odpryski od kamieni i nie wygląda już jak nowa, oraz dwa emblematy Alfy Romeo bo wyblakły.
    Wg miłego Pana, auto serwisowane, ostatnio wymienione 4 tarcze i klocki do tego. Wszelkie papiery są, oraz cała reszta to oryginał.
    Numer vin ZAR93900005005621.
    I jeszcze mały offtopic: ile te silniki od sławnego GM wytrzymują? 95 tys km to ledwie dotarta jednostka napędowa pachnąca nowością, czy już zużyty jak uśmiech pogodynki kawałek złomu?
    Proszę o opinie.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Jak jesteś poważnie zainteresowany, to bierz Bellę do Tomka Twardowskiego i za 350 PLN dokładnie Ci ją przetrzepią.
    A co do trwałości silnika to jak dobrze serwisowana to będzie działać bezawaryjnie.

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Może kiedyś Alfa
    Postów
    19

    Domyślnie

    Dzięki, zabiorę ją tam przed zakupem. Czy ten Tomek to jakiś przyjaciel forum?

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    ALFA 159 3.2 JTS
    Postów
    22

    Domyślnie

    Zwróć uwagę na katalizatory (są 4 w 3.2 JTS). Wiem z doświadczenia że lubią się zużywać szybciej niż w innych wersjach. Wymiana potem to mordęga i koszt kosmiczny...

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał alex35cj Zobacz post
    Dzięki, zabiorę ją tam przed zakupem. Czy ten Tomek to jakiś przyjaciel forum?
    Prowadzi ASO, wielki pasjonat AR

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar wojtekf
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 2.2 JTS (była)
    Postów
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Napisał alex35cj Zobacz post
    Dzięki, zabiorę ją tam przed zakupem. Czy ten Tomek to jakiś przyjaciel forum?
    https://www.facebook.com/pages/Alfa-...i/323607846987

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    wydaje mi się ze ktoś ta brera już ogladal i rzeczywiście wyszlo ze jest bezwypadkowa ale tez ktoś wynalazł ze oryginalnie na niemieckim Ebayu miała 160k przebiegu oryginalnie i była sprzedana z haslem motor shade co oznacza pewnie problemy z lancuchem rozrządu. Poszukaj na forum, może odnajdziesz, ja teraz nie mam czasu bo wlasnie wyjezdzam a na komórce nie chce mi się szukac, bo niewygodnie a nie biore ze sobą laptopa

  8. #8

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Szkoda że oferuje obiad tylko za wady blacharskie

  10. #10
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał alex35cj Zobacz post
    Witam, Brrrrrera z Warszawy.
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-brera-3...C32271601.html
    Po rozmowie telefonicznej z właścicielem dowiedziałem się, że kupił to auto 2 miesiące temu od znajomego z Niemiec. Zrobił to gdyż zawsze te auto chciał mieć. I po dwóch miesiącach sprzedaje, tak jak mówi jest temu winna żona i łódka. Żona z zazdrości, a łódka ze względu na brak haka do której można było by ją uczepić.
    Pytam co trzeba zrobić w aucie? No trzeba. Pomalować maskę- gdyż ma odpryski od kamieni i nie wygląda już jak nowa, oraz dwa emblematy Alfy Romeo bo wyblakły.
    Wg miłego Pana, auto serwisowane, ostatnio wymienione 4 tarcze i klocki do tego. Wszelkie papiery są, oraz cała reszta to oryginał.
    Numer vin ZAR93900005005621.
    I jeszcze mały offtopic: ile te silniki od sławnego GM wytrzymują? 95 tys km to ledwie dotarta jednostka napędowa pachnąca nowością, czy już zużyty jak uśmiech pogodynki kawałek złomu?
    Proszę o opinie.
    Przezyjesz regularne 20/100?

    Co do tego motoru - generalnie nie ma do czego wzdychac. Ja wiem, sa tutaj pasjonaci V6, ale są na rynku lepsze silniki. Cała masa. Koszmarnie drogi pojazd, jeśli przyjdzie Ci naprawiać coś nietypowego (katalizatory, podpora wału, panewki, łancuch rozrządu).
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

Podobne wątki

  1. Brera 2.2JTS Sosnowiec
    Utworzone przez szyszu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-04-2015, 18:07
  2. Alfa Romeo Brera Warszawa od pierwszego właściciela
    Utworzone przez mnd017 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-04-2015, 00:40
  3. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory