Strona 143 z 155 PierwszyPierwszy ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 1544

Temat: Giulia- Testy, filmy, zdjęcia.

  1. #1421
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Wiem, że niemiecki, ale Niemcy uważają generalnie to samo co Polacy. Że się psuje itd., a niektórzy, zwłaszcza starsi nie wiedzą nawet o istnieniu takiej marki. W Polsce sytuację ratują ci, co jeżdżą starymi truchłami 147 i 156 i każdy Polak Alfę widział, nawet na wsi. Np. znajomy Niemiec z małego miasteczka w Bawarii nie wiedział, że taka marka jeszcze istnieje.

  2. #1422
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    No właśnie - dlatego w Niemczech to jest świadomy wybór, nie postrzegany jako "nie stać cię było na niemiecki". W Polsce pokutuje myślenie, że kupiłeś Alfę, bo jest tania, stąd wielkie oburzenie o ceny Giulii i Stelvio.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  3. #1423
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    No właśnie - dlatego w Niemczech to jest świadomy wybór, nie postrzegany jako "nie stać cię było na niemiecki". W Polsce pokutuje myślenie, że kupiłeś Alfę, bo jest tania, stąd wielkie oburzenie o ceny Giulii i Stelvio.
    W Niemczech przy wyborze auta w dużym stopniu decyduje narodowy patriotyzm (wspieranie własnych producentów). Trzeba mieć trochę cywilnej odwagi, żeby kupować auta z importu zamiast niemieckich, a w niektórych firmach na średnich i wyższych stanowiskach nawet niemile widziane, choć nikt Ci tego oficjalnie nie powie. Czyli podobnie jak u nas - trzeba mieć trochę odwagi lub mieć wywalone na opinie innych, żeby kupić Alfę Romeo
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #1424
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin - Lublin
    Auto
    była: Alfa Romeo Giulietta 170 KM benzyna distinctive+, jest: giulia super benzyna, vulcano black
    Postów
    48

    Domyślnie

    Nie wiem, czy gdzieś tu było: automaniak 25/5/. Porównanie Giulii i M3. Alfa potraktowana trochę protekcjonalnie - "tyle kasy za alfę". Nie obyło się też na końcu o wspomnieniu o lawecie i zdziwieniu, że w ciągu dwóch dni nie zapaliła się żadna kontrolka. Ale w tak zwanych testach ogólnie alfa wymiatała i przynajmniej to przyznali. Na marginesie - moje prawie dwa lata z Giulią - zero problemów. Nic, dosłownie nic się nie działo, tylko sama przyjemność.

  5. #1425
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał darklew Zobacz post
    Nie wiem, czy gdzieś tu było: automaniak 25/5/. Porównanie Giulii i M3. Alfa potraktowana trochę protekcjonalnie - "tyle kasy za alfę". Nie obyło się też na końcu o wspomnieniu o lawecie i zdziwieniu, że w ciągu dwóch dni nie zapaliła się żadna kontrolka. Ale w tak zwanych testach ogólnie alfa wymiatała i przynajmniej to przyznali. Na marginesie - moje prawie dwa lata z Giulią - zero problemów. Nic, dosłownie nic się nie działo, tylko sama przyjemność.
    Z tego co pamiętam to na koniec nawet bili Giulii brawo

  6. #1426
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Typ z tego Automaniaka testuje Giulie na swoim kanale i tam już jest kupa: https://youtu.be/jyqdGXex1jo

    Czyli niby fajnie jeździ ale co z tego skoro odpada podsufitka (chociaż nie odpada)

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  7. #1427
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Czyli niby fajnie jeździ ale co z tego skoro odpada podsufitka (chociaż nie odpada)
    Dokładnie, wszystko stuka, całe zawieszenie przy 19 kkm...
    Wydech się popsuł bo inaczej brzmi...
    Zapieprza po nierównej drodze na Race na max usztywnionym zawieszeniu i się dziwi, że fotel drga
    Z podsufitką to już w ogóle rekord. Nie odpada, ale w sumie za jakiś czas może odpaść.
    Nie wiem, który z tych dwóch pajaców mnie bardziej denerwuje czy ten łysy z caroserii czy ten marek drives, pieprzy jak potłuczony.

    Ja nie mówię, że auta są idealne i każdy, kto się nie zachwyca jest dziwny, ale takie na siłę wymyślanie jest dla mnie śmieszne

  8. #1428
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,479

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Dokładnie, wszystko stuka, całe zawieszenie przy 19 kkm...
    Wydech się popsuł bo inaczej brzmi...
    Zapieprza po nierównej drodze na Race na max usztywnionym zawieszeniu i się dziwi, że fotel drga
    Z podsufitką to już w ogóle rekord. Nie odpada, ale w sumie za jakiś czas może odpaść.
    Nie wiem, który z tych dwóch pajaców mnie bardziej denerwuje czy ten łysy z caroserii czy ten marek drives, pieprzy jak potłuczony.

    Ja nie mówię, że auta są idealne i każdy, kto się nie zachwyca jest dziwny, ale takie na siłę wymyślanie jest dla mnie śmieszne
    gość psychiczny już kiedys pisałem- jemu potrzebny jest nie dostęp do netu ale do psychiatry.

  9. #1429
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    To jest jeszcze nic, jest taka dwójka pacanów, nie pamiętam co to za kanał, dostali Giulie Q do testów, 15 minut odcinka, z czego połowa na temat gaśnicy, takie to było śmieszne że ma etui z logi Fiata, ubaw po pachy.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  10. #1430
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    To jest jeszcze nic, jest taka dwójka pacanów, nie pamiętam co to za kanał, dostali Giulie Q do testów, 15 minut odcinka, z czego połowa na temat gaśnicy, takie to było śmieszne że ma etui z logi Fiata, ubaw po pachy.
    Może masz na myśli Rybickiego i Szypulskiego z Auto Świata, to faktycznie zrobili sobie podśmiechujki z opakowania trójkąta i gaśnicy, ale co do Guli i Stelvio to byli zawsze na duuuuże tak.

Podobne wątki

  1. Zlot 2015 - zdjęcia, filmy i obrazki
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 17:59
  2. Zdjęcia i filmy ze zlotu :)
    Utworzone przez YonasH w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 00:35
  3. [Relacja] Grande Pregio Bruntal - zdjęcia i filmy
    Utworzone przez manager5pl w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:57
  4. [Relacja] Zlot Alfaholicy 2012 - zdjęcia, filmy, wrażenia
    Utworzone przez ryloon w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 251
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 21:07
  5. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Zdjęcia, Filmy
    Utworzone przez rain w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 19:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory