Strona 144 z 144 PierwszyPierwszy ... 4494134135136137138139140141142143144
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,437 z 1437

Temat: Android Auto

  1. #1431
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    344

    Domyślnie

    Wyłączenie iAP support rozwiązało problem. Jedyny minus to brak tytułów odtwarzanych utworów na wyświetlaczu pomiędzy zegarami.
    Nie znalazłem w ustawieniach funkcji Auto Video Focus, o której pisał support.

  2. #1432
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Nie znalazłem w ustawieniach funkcji Auto Video Focus, o której pisał support.
    No właśnie ja też nie.

    A jeżeli zadzwonisz wywołując asystenta glosowo, niezależnie czy się połączysz z rozmówcą czy nie, to czy potem w ogóle googlarz Cię słucha, czy musisz resetować pudełko?

  3. #1433
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    344

    Domyślnie

    Nie miałem problemów z wybieraniem głosowym, ale z drugiej strony ostatnio nie dzwoniłem z samochodu. Może coś się posypało po którejś z ostatnich aktualizacji?

    [EDIT]
    Tak przy okazji jestem pod wrażeniem działania wsparcia technicznego AAWireless. Napisałem do nich, że po ostatnich aktualizacjach deweloperskich wariuje GPS, iże chciałbym wrócić do wersji 3.5. Właśnie dostałem od nich e-mail z informacją, że wysłali mi w aplikacji wspomnianą aktualizację. Poprosili też, o informację, czy ta wersja działa lepiej. Czapki z głów za takie podejście do klienta!
    Ostatnio edytowane przez So What! ; 10-05-2024 o 14:00

  4. #1434
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    178

    Domyślnie

    Wsparcie może i dobre, ale każda kolejna wersja bardziej się sypie. Już przestałem używać AAoverCP, bo naprawiają jeden bug a robią dwa nowe. Za to zwykłe AA bezprzewodowe działa im doskonale.

  5. #1435
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,020

    Domyślnie

    kwestia czasu jak dopracują
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #1436
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    344

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    kwestia czasu jak dopracują
    Też tak uważam. Aktywnie uczestniczę w testach i jestem pełen podziwu dla ich zaangażowania.

  7. #1437
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,020

    Domyślnie

    są, Emil kilka lat robił za frajer na xda-developers wersję z pośredniczącym telefonem jako mostek, bez finansowania itp i nigdy to nie dopracowało się. jak ruszył na crowdfunding, dołączył do niego drugi gość który też próbował swoje urządzenie sam zrobić, zebrali parę mln USD to ruszyli z kopyta - pewnie kasy mają na inżynierów, testerów, wypożyczanie aut, support itp wiec stąd zaangażowanie i pewnie to że w ogóle weszli w stworzenie mostka AA Wifi na ACP z rozwiązaniem niszowych problemów używkowników aut takich jak choćby Alfy przedliftowe z nieproporcjonalnym wyświetlaczem. magia dostępnych funduszy a i sam Emil był w porzo - wiele razy z nim pisałem parę lat temu jak jeszcze pracował nad tą apką AAGateway.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory