Strona 61 z 69 PierwszyPierwszy ... 1151525354555657585960616263646566676869 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #601
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    niedobrze, jak zdecydowales sie na wyciszenie bagaznika to musialo byc kiepsko ;/ ja trasy to z reguly bede robil max 2x 160km raz na miesiac - moze nie bedzie az tak zle, no i licze ze moze ten (nieszczęsny poniekad) GPF jakos wplynie, choc jak to koncowy tlumik robi 'zamęt' to nie wiem czy to będzie miało jakiś wpływ
    Sam końcowy w trasie nie jest wcale uciążliwy. Co prawda nie lubie szybko latać - czasem zdarza się 160-180km/h, ale przy takich prędkościach wydech nie jest w ogóle słyszalny, bo zagłusza go napierdalanie powietrza w okolicach słupka B. W ogóle powyżej 140 już jest niemożliwe komfortowe słuchanie audio, a rozmowa tylko z podniesionym głosem bo powietrze dudni. Faktycznie w okolicach 2k RPM lekko buczy, ale przy niskich prędkościach jest to przyjemne, a przy wyższych jest zagłuszone pędem powietrza

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Sam końcowy w trasie nie jest wcale uciążliwy. Co prawda nie lubie szybko latać - czasem zdarza się 160-180km/h, ale przy takich prędkościach wydech nie jest w ogóle słyszalny, bo zagłusza go napierdalanie powietrza w okolicach słupka B. W ogóle powyżej 140 już jest niemożliwe komfortowe słuchanie audio, a rozmowa tylko z podniesionym głosem bo powietrze dudni. Faktycznie w okolicach 2k RPM lekko buczy, ale przy niskich prędkościach jest to przyjemne, a przy wyższych jest zagłuszone pędem powietrza
    Sam przed zakupem zastanawiałem się nad środkiem przelotowym, ale zrezygnowałem właśnie przez opinie, że buczy, które królowały w tym wątku rok temu. Nawet pisałem w tej sprawie do ragazzon.pl no ale co oni mogli odpisać? "Żaden klient się nie skarżył".

  2. #602
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Sam końcowy w trasie nie jest wcale uciążliwy. Co prawda nie lubie szybko latać - czasem zdarza się 160-180km/h, ale przy takich prędkościach wydech nie jest w ogóle słyszalny, bo zagłusza go napierdalanie powietrza w okolicach słupka B. W ogóle powyżej 140 już jest niemożliwe komfortowe słuchanie audio, a rozmowa tylko z podniesionym głosem bo powietrze dudni. Faktycznie w okolicach 2k RPM lekko buczy, ale przy niskich prędkościach jest to przyjemne, a przy wyższych jest zagłuszone pędem powietrza

    - - - Updated - - -



    Sam przed zakupem zastanawiałem się nad środkiem przelotowym, ale zrezygnowałem właśnie przez opinie, że buczy, które królowały w tym wątku rok temu. Nawet pisałem w tej sprawie do ragazzon.pl no ale co oni mogli odpisać? "Żaden klient się nie skarżył".
    Chyba mamy 2 różne auta...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #603
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Kupiłem końcowego Ragazzona i mimo Waszych negatywnych opinii o buczeniu zamierzam go założyć. Praktycznie wszystkie moje auta i moto mam na akcesoryjnych, głośnych wydechach więc jestem przyzwyczajony. Zobaczymy czy tu będzie gorzej...

  4. #604
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    ja to samo koncowy ale z przelotem (Sugerowalem sie tym ze sam koncowy moglby mi nie wsytarczyc ), tez jestem ciekawy i zgodze sie ze od jakichs predkosci to szum powietrza+opony jest nieznosnie wrecz, wiec jak tam jakeis buczenie jest to nie wiem czy bedzie az tak wyczuwalne - trzeba sprawdzic w praniu

  5. #605
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    jeszcze jedno szybkie pytanko, wlasnie mi przyszedl przelot ragazzona plus tłumik końcowy i moze dzisiaj bedzie montaz.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020-04-30.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	57.7 KB
ID:	268752
    Ktos wspominal, ze przez paredziesiat/set km moze wydech pracować głośniej na początku, gdyz sie przepala, a pozniej juz sie wycisza?

  6. #606
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    jeszcze jedno szybkie pytanko, wlasnie mi przyszedl przelot ragazzona plus tłumik końcowy i moze dzisiaj bedzie montaz.
    Ktos wspominal, ze przez paredziesiat/set km moze wydech pracować głośniej na początku, gdyz sie przepala, a pozniej juz sie wycisza?
    A nie jest czasem na odwrót?

  7. #607
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Jest na odwrót. Wywali watę z tłumika to się drze jak diabli

  8. #608
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    hehe wata to moze moglaby tam zostac na troche i stopniowo po kawałku wyłazić co by żonka sie stopniowo przyzwyczajała a co do tego, ze jest ciszej to mi chyba goscie z motoryzacyjnen pasji z Krakowa pisali, ze jakis klient po zamontowaniu ragazzona chcial cos reklamowac ze za glosno, ale po 3 miechach zadzwonil z przeprosinami, ze sie wszystko wyciszylo troche i jest jak trzeba - ale to moze tez ubarwiaja dobrze słowa pod marketing, chodzilo dokładnie o "wygrzanie się tłumika"

  9. #609
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,427

    Domyślnie

    Ogłuchł.

  10. #610
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Ogłuchł.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory