Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Android Auto i Galaxy S 21

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marco_radik
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo Brera i Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie Android Auto i Galaxy S 21

    Witam wszystkich
    Pytanie czy ktoś używa w Giulli Galaxy S 21, pytam gdyż jestem ciekawy czy działa Wam AA ?

    U mnie nie działa, a serwis Samsunga twierdzi że trzeba udać się do ASO tylko nie bardzo chcę mi się poświęcić czas na tą wyprawę jeśli to i tak nic nie da bo w moim odczuciu winjest po stronie telefonu.

    Dlatego chciałem zapytać czy ktoś ma doświadczenia z Giulią i S 21

    Z góry dziękuję za odpowiedź i wszelkie informacje

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    albo mam deja vu, albo już widziałem ten temat

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,017

    Domyślnie

    1. czy telefon i na tym kablu (kable w AA są bardzo ważne niezaleznie od telefonu/auta) działa w innych autach
    2. jeśli nie to na innych kablach, czy apka zainstalowana (albo Android >=10)?
    3. czy inne telefony działają w tej Giulii (tu też pytanie czy ta Giulia ma w ogóle AA/ACP - zbyt wieloma informacjami autor nie obdarzył nas)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marco_radik
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo Brera i Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    1. czy telefon i na tym kablu (kable w AA są bardzo ważne niezaleznie od telefonu/auta) działa w innych autach
    2. jeśli nie to na innych kablach, czy apka zainstalowana (albo Android >=10)?
    3. czy inne telefony działają w tej Giulii (tu też pytanie czy ta Giulia ma w ogóle AA/ACP - zbyt wieloma informacjami autor nie obdarzył nas)
    1. Nie sprawdzałem tego telefonu i na tym kablu w innym samochodzie
    2. Telefon próbowałem na kilku kablach (oryginalnych Samsunga też) i nie działa na żadnym
    W S 21 jest android 11
    3. Inne telefony w tym samochodzie działają perfekcyjnie (Nokia na Androidzie 10 i IPhone XS również)

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Jak podłączysz telefon do komputera po przewodzie USB to masz możliwość przesyłania danych?

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,017

    Domyślnie

    [MENTION=82964]marco_radik[/MENTION] warto było by sprawdzić ten tel w innym aucie, bo może coś specyficznego jest w Twoim w ustawieniach np USB o co też pyta Shimmy.
    z ciekawości, jaki masz firmware w infotainmencie - podaj wersję z menu-ustawienia-system-aktualizacje oprogramowania-aktualna wersja - we wcześniejszych (np MV059 z wiosny 2018 którą ja miałem ori) było sporo problemów z łącznością Android auto na 3 telefonach i 5 kablach jakie próbowałem (a które działały wyśmienicie na MV072 w autach w salonie) - u mnie to się skończyło wymianą gwarancyjną radia (bo wtedy FCA nie udostępniała serwisom aktualizacji dla radia)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1436
    Ostatni post / autor: Wczoraj, 11:44
  2. [Giulia] Android Auto & Apple Carplay
    Utworzone przez marco_radik w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-02-2021, 09:38
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51
  4. [Sprzedam] Samsung Galaxy GIO (GT-S5660), Android 4.2.2, 3.2Mpx, Wi-Fi, GPS, BDB, GWAR
    Utworzone przez Klakierr w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2013, 15:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory