Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Części używane czy zamienniki, USA 2017 2.0 280

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    127

    Domyślnie

    [MENTION=98008]Grzechu120[/MENTION] Mam nowy dolny wahacz i jeszcze parę innych części, jak coś to pisz na priv. Jeśli zamontujesz 25 to tylko musisz wymienić panel sterowania na taki z możliwością regulacji wysokości świecenia reszta p&p
    Ostatnio edytowane przez Paszczak ; 19-08-2023 o 21:28

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    stelvio
    Postów
    228

    Domyślnie

    Chyba mogę już polecić sklep z dosyć tanimi ori częściami, jeszcze zakupów nie sfinalizowałem w sensie, że nie ma ich u mnie ale świetny kontakt i ceny są ok, dla przykładu kierownica powietrza chłodnic stelvio 870, cena rynkowa 1100, wzmocnienie dolne zderzaka cena rynkowa powyżej 1000, allegro 750, tu 600.
    https://qvstore.pl/

  3. #23
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2023
    Auto
    giulia,stelvio
    Postów
    1

    Domyślnie

    Zamienników raczej nie znajdziesz,szukaj używanych,i dużo rzeczy można naprawić deskę ,kortynę a jak ktoś ja wymieni delikatnie to i podsufitka ocaleje błotnik znajdziesz drzwi tym bardziej troszkę cierpliwości i własnego wkładu i będzie autko cacy, ale nie bedzie to szybko i łatwo. Pisz pytaj bo kolega alfa16v troszkę straszy. ja właśnie ogarniam naprawę lewej lampy usa.

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar lisu7
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Giulia Q4 Veloce Swiss
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelbr Zobacz post
    Chyba mogę już polecić sklep z dosyć tanimi ori częściami, jeszcze zakupów nie sfinalizowałem w sensie, że nie ma ich u mnie ale świetny kontakt i ceny są ok, dla przykładu kierownica powietrza chłodnic stelvio 870, cena rynkowa 1100, wzmocnienie dolne zderzaka cena rynkowa powyżej 1000, allegro 750, tu 600.
    https://qvstore.pl/
    Sklep legit, właściciel jest na grupie Alfy na FB, doradza, pomaga i załatwia nawet na zamówienie części jeśli nie ma na stanie.

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2023
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q4 2.0 280 2017r.
    Postów
    12

    Domyślnie

    Może ktoś wyjaśnić dlaczego praktycznie wszystkie Giulie na otomoto z silnikiem który jest w mojej są podpisane Veloce? Jak mogę odróżnić wersję tego samochodu? Trochę poza tematem ale nie daje mi to spokoju.

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    125

    Domyślnie

    Jeśli samochód jest z Europy to najłatwiej po zderzakach.

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Hayabusa_21
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 T
    Postów
    19

    Domyślnie

    zderzaki oraz fotele

  8. #28
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2023
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q4 2.0 280 2017r.
    Postów
    12

    Domyślnie

    Witam ponownie, już niedługo samochód będzie w Polsce, czy jest jakiś działający program który po Vin pokaże jakie części, lakier itp zostały zastosowane w moim modelu? Tak by nie zrobić głupiej pomyłki z góry dzięki

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR Spider 2.0 TS; AR Giulia 2.0 280KM
    Postów
    183

    Domyślnie

    Do niedawna działał jeszcze E-per online i można było wszystko posprawdzać, jak na razie nie jest dostępny i takie profesjonalne dane to raczej tylko serwis.
    Powyżej pisałeś o czujnikach parkowania, jeśli nie chcesz to nie musisz ich instalować z przodu, ja też mam Giulię z USA i właśnie u mnie również nie było czujników z przodu, zaślepiona oryginalnie wtyczka wisi po prawej stronie pod reflektorem, system działa, czy jest zamontowany taki sam sterownik jak w wersji z czujnikami z przodu tego nie wiem bo nie musiałem sprawdzać (mój zderzak był już kupiony bez czujników).
    Z lampami poczekaj, zobaczysz co przypłynie, 25W czy skrętne 35W. Łatwo rozpoznać bo z tyłu przy 25W jest jeden sterownik, a przy 35W są dwa sterowniki i jeszcze na nich jest napisane 25 lub 35W.
    Nie kupuj używanego błotnika, chyba, że jest perfekcyjny, są one z aluminium, które o dziwo nie będzie się poddawać tylko pękać, a jest dość cienkie i raczej ci nie pospawają tak było w moim przypadku, błotniki z zewnątrz delikatnie wybrzuszone, ale w miejscach konstrukcyjnych zagięć czy mocowań popękały, na szczęcie nie są przesadnie drogie.
    Może to zabrzmi jak reklama, ale jeśli będziesz potrzebował lewą lampę 35W to pisz na PW lub szukaj na a.....o lokalnie wystawiłem - to raczej najtańsza oferta na portalu.

  10. #30
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2023
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q4 2.0 280 2017r.
    Postów
    12

    Domyślnie

    Samochód nie pali, wymiana bezpiecznika pirotechnicznego ma to zmienić, jednak nie mogę znaleźć konkretnie tej części a w sklepach podają mi różne oferty, o co chodzi? Miał ktoś podobny problem?

Podobne wątki

  1. [Giulia] Części eksploatacyjne - oryginalne i zamienniki
    Utworzone przez pankracy w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-07-2020, 21:51
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-05-2016, 21:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory