Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
AC, słupki stawiała Energa 2-3 lata temu, teraz pewnie podchodzi pod Orlen.
No i najważniejsze - na słupku stoi jak byk, że ładowana energia pochodzi w 100 % z odnawialnych źródeł energii



To ciekawe co piszesz bo mi też się zawsze wydawało, że Twoje posty głównie służą podbijaniu sobie statystyk Trochę też uświadamianiu właścicielom Alf jak awaryjnymi samochodami i jeżdżą ale to chyba tylko przy okazji.
Nasuwa mi się tez jeden wniosek - z jednej strony pędzisz drogami szybkiego ruchu nie robiąc postoju przez wiele godzin a z drugiej strony przerywasz ten galop specjalnie na wykwintne jedzenie, zjeżdżając w tym celu z głównej drogi i czekając cierpliwie aż seksowna kelnerka poda wyczekiwane danie
Jak dla mnie gubisz się w zeznaniach - albo się spieszysz w trasie albo nie. Z ostatniego postu wychodzi że nie i elektryk w podróży by Ci nie przeszkadzał, tym bardziej że słupki do ładowania coraz częściej goszczą przez restauracjach.

Gdzie niby widzisz jakąś sprzeczność ? chyba nie jeździsz całe życie w jeden sposób? raczej inaczej gdy bez planowania (o zgrozo!) po telefonie trzeba od razu do chorego dziecka 500km dojechać i przywieźć go z powrotem, a inaczej gdy się snujesz dla przyjemności i wrażeń w nowych okolicach, czy ot przepalenia benzyny i nacieszenia się autem, tudzież dla wyżycia się na trackdayu.