Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: Problem z otworzeniem drzwi kierowcy oraz wlewu paliwa

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    Zrobiłem moda, o którym było pisane na forum, tj. Kabel z pinu 18 podpiąłem pod kabel w pinie 3. Niestety nie zadziałało….drzwi i wlew jak się nie otwierały tak nadal nie nie otwierają. Jakieś pomysły?

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,519

    Domyślnie

    Cytat Napisał myslos Zobacz post
    Zrobiłem moda, o którym było pisane na forum, tj. Kabel z pinu 18 podpiąłem pod kabel w pinie 3. Niestety nie zadziałało….drzwi i wlew jak się nie otwierały tak nadal nie nie otwierają. Jakieś pomysły?
    ktory rok auta

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    ktory rok auta
    2021. Kabel zielono czerwony podpiąłem do biało czerwonego.

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,016

    Domyślnie

    Odciales 18? Kabel 18 od strony zamkow dopiales do linii z 3 bez jej przecinania? Duza czesc poliftow usa juz nie potrzebuje moda, ale nie przeszkadza, przedlifty wszystkie potrzebuja.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Odciales 18? Kabel 18 od strony zamkow dopiales do linii z 3 bez jej przecinania? Duza czesc poliftow usa juz nie potrzebuje moda, ale nie przeszkadza, przedlifty wszystkie potrzebuja.
    Wydaje mi się, że dokładnie tak zrobiłem. Mod na foto.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_2024-04-01_11-42-23.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	55.0 KB
ID:	289315Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_2024-04-01_11-42-57.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	56.4 KB
ID:	289314

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,016

    Domyślnie

    odciales pin 2 a podpiales sie do 19. .. brawo. Ciekawe co popsułes ew ktory beziecznik spaliles?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    No pięknie to zrobiłem. Nie potrafię w schematy. Dobra podłączyłem wydaje się, że dobrze. Otwieranie z kluczyka działa. Wlew i drzwi kierowcy się otwierają. Niestety tylko z kluczyka. Jak łapie za klamkę to nic się nie dzieje. Z kolei od strony pasażera złapanie za klamkę normalnie otwiera drzwi. Czy coś da się z tym zrobić?

    Edit.
    Z tego schematu wynika, że połączyłem ze soba bezpieczniki pin 2 i 19. Myslisz, ze moglem tym cos sknocić?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WhatsApp Image 2022-11-04 at 21.15.29.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	43.5 KB
ID:	289316
    Ostatnio edytowane przez myslos ; 01-04-2024 o 12:27

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,016

    Domyślnie

    Raczej nic nie zrobiles, chybac że za duzy prad byl.pobierany z linii 19 to bezpiecznik mogl zadzialac. Masz jakies menu ze pierwsze otwarcie tylko kierowcy a drugie wszystkie? Przy odcieciu linii 18 mogloby to potem wariowac, a gdzies takie ustawienie mi sie przypomina i to z przedliftow. Jesli masz zmien na od razu wszystkie. Moze byc tez tak ze na ustawieniu polska menu sie ukrylo, to usa na chwile daj, zmienic i potem pl. Ja nie robilem poliftow usa, skonczylem roboty przy autach zanim zaczely polifty zjezrzac. Tak tylko glosno mysle, moze ktos kto robil polifty powie konkret. Rozumiem ze pin 2 przywrociles?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Raczej nic nie zrobiles, chybac że za duzy prad byl.pobierany z linii 19 to bezpiecznik mogl zadzialac. Masz jakies menu ze pierwsze otwarcie tylko kierowcy a drugie wszystkie? Przy odcieciu linii 18 mogloby to potem wariowac, a gdzies takie ustawienie mi sie przypomina i to z przedliftow. Jesli masz zmien na od razu wszystkie. Moze byc tez tak ze na ustawieniu polska menu sie ukrylo, to usa na chwile daj, zmienic i potem pl. Ja nie robilem poliftow usa, skonczylem roboty przy autach zanim zaczely polifty zjezrzac. Tak tylko glosno mysle, moze ktos kto robil polifty powie konkret. Rozumiem ze pin 2 przywrociles?
    Nie ma tego w menu ani europejskim, ani po zmianie regionu na USA. Nie mam pomysłu, gdzie to można zmienić…może gdzieś w alfaobd będzie? Ktoś coś? PS. Tak, pin 2 przywróciłem.

  10. #20
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,519

    Domyślnie

    Cytat Napisał myslos Zobacz post
    2021. Kabel zielono czerwony podpiąłem do biało czerwonego.
    po lifcie nic nie robisz orginal zostawiasz.

Podobne wątki

  1. Problem z korkiem wlewu paliwa
    Utworzone przez matteusz89 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-07-2018, 20:16
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-06-2011, 18:42

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory