Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: jak sprawdzić czy mam moduł komfortu i silownik klapy? sterownik problemy

  1. #1
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie jak sprawdzić czy mam moduł komfortu i silownik klapy? sterownik problemy

    Witam
    Sprawa wyglada tak:

    mam alfe 156 z 99r w fajnej opcji wypos. tylko odkad ją mam nie kontaktują piloty od alarmu -nie otwieraja i nie zamykaja auta w ogole mimo że świecą. Alarm Getronic montowany we wloszech.
    Wiec mysle by kupic sterownik nowy do centralnego zamka-znaczy odbiornik i wyrzucic alarm stary zastepujac odbiornikiem nowym by otwierac i zamykac auto z piltow.

    Ale widze ze na allegro jest sterownik:
    http://www.allegro.pl/item745409789_...bagaznika.html

    i jak ja mam sprawdzic czy mam ten modul domykania szyb-czy mi sie zamykac bedą z centralnym???

    ii jak sprawdzic czy mam silownik do klapy tylnej??? napewno otwieranie jest na linke i na zamek w klapie ale nie wiem nic o silowniku- on mialby byc w klapie umieszczony pewnie?? tylko nie pamietam zeby tam widac cos bylo ciekawego jak kiedys patrzylem....

    podpowiedzcie cos

    pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    moja alfa jest 99 rocznik,nie ma domykania szyb a tylną klapę otwieram kluczykiem po przesunięciu logo AR lub cięgnem obok fotela kierowcy.siłownika na pewno w niej nie ma.

    obawiam się że 10 lat temu nie montowali jeszcze takich "cudów" do każdej alfy.

    może zależało to od wersji wyposażenia....


    moja druga ulubienica...

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamien007
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łęczna
    Auto
    Alfa Romeo 156 3.2 Q2 rok 02 Azzurro Nuvola
    Postów
    689

    Domyślnie

    ja tam bym się cieszył aby mi centralny działał zdalnie z czerwonego kluczyka a nie wymyślał jeszcze jakieś cuda , ten sterownik co pokazałeś na pewno nie będzie pasował , przerabiałem ten temat, moduł masz pod tylną szyba w bagażniku

  4. #4
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie

    a guzik prawda - mam dokladany alarm-nie oryginalny alfy,

    centralke mam nad nogami kierowcy a piloty nie chca z nia wspolpracowac cos-

    kluczyki mam zwykle bez przyciskow do centralnego, tylko mam te piloty-breloczki co nie kumaja bazy z tym alarmem

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Puławy
    Auto
    AR 156 V6 TI 2004 ( dolot GTA )
    Postów
    139

    Domyślnie

    ten sterownik co wskazałeś na aukcji, owszem będzie zamykał i otwierał zamek ( niestety nie masz siłownika zamka klapy i na pewno w oryginale nie było modułu domykania szyb- w żadnej 156 nawet tych najnowszych). będziesz natomiast musiał dorobić groty kluczyków i przełożyć swoje transpondery z oryginalnych kluczy , bo niestety alfa zabezpieczona systemem CODE .
    Ważne pytanie zatem, czy jesteś w stanie rozwalić swoje czerwone klucze tak żeby wydobyć z nich nadajniki.

  6. #6
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie

    wiesz to juz nie problem zamowi sie wersje z brelokiem a nie z grotem chowanym wiec tu nie bedzie problemu kluczyk czerwony zostanie nadal w calosci i on bedzie urzedowal w stacyjce

Podobne wątki

  1. Moduł komfortu
    Utworzone przez wojtekml w dziale 147
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 08-09-2020, 13:28
  2. Moduł komfortu
    Utworzone przez ciecieszek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2015, 15:02
  3. Moduł komfortu kierunkowskazów
    Utworzone przez Flaku2012 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 11:17
  4. Moduł komfortu
    Utworzone przez mlody016 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-12-2013, 23:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory