Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: System start stop

  1. #1
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie System start stop

    Witam,jadac dzis autkiem tak sobie rozmyslalemKiedys Holek podczas kampani o przejazdach kolejowych mowil co zrobic jak autko np zgasnie na przejezdzie,mowil aby wlaczyc drugi bieg i przekrecic kluczyk wtedy auto zjedzie z przejazdu,drugi przyklad auto psuje sie na srodku drogi,aby zjechac z drogi na pobocze robimy to samo.Wiec czy te nowe systemy sa tak do konca przemyslane?

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159
    Postów
    2,079

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem o co Ci tak naprawdę chodzi.
    To co miał Hołowczyc na myśli to to, że jak nie możesz zapalić samochodu to kilka metrów w sytuacji krytycznej możesz przejechać na rozruszniku, chodziło mu o to żeby nie panikować i nie czekać w samochodzie.

  3. #3
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Przemyslane to one sa tak,jak dzisiejsze telefony.Gdzie funkcja dzwonienia jest na ostatnim miejscu.Tendencja jest teraz taka ze najlepiej zeby bylo wszystko.Ogladalem gdzies jakis programik-do kluczyka chca wprowadzic mozliwosc placenia ,tak jak karta i cala mase innych danych.Wiec i tu wkrotce funkcja otwierania,odpalania,bedzie wkrotce.Swoja droga jakby auto zdechlo mi na torach,pewnie cisnalbym start na tej 2 i probowal zjechac,chocby na rozruszniku.A jak nie to,Czesc jak czapka,ja sie zrywam,a auto zostaje.W konfrontacji z pociagiem-cienko widze przebywanie wewnatrz

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    No wlasnie a my w 159 nie przejedziemy na rozruszniku ani kawaleczka

  5. #5
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    chyba chodzilo o wprowadzenie do kluczyka ksiazki serwisowej

  6. #6
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Zgadza sie zostawiam auto i spadam ale jesli mam jeszcze np dwojke dzieci z tylu w fotelikach?Mysle ,ze ktos nieprzemyslal tego do konca,

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Bllondas
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Nierada
    Auto
    ALFA ROMEO 159 2007R 1.9 JTDM 16V 174KM Bez dpf i egr po programie
    Postów
    370

    Domyślnie

    Gleboka mysl ........................

  8. #8
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Tylko te rozwiazania nie pochodza z kraju gdzie sporo przejazdow ,szlabanow nie dziala.Droznicy leca na podwojnym zasilaniu,a zeby przejechac przez przejazd kolejowy musisz zwolnic do 3 km h.
    To i tak pol biedy.Pojezdzilem ostatnio sporo kilometrow nowa A4 i nowiutenkim Mercedesem C-klasse.Z automatycznym start-stop.Samochod gasnie Ci na kazdym skrzyzowaniu.to dopiero jest awaria.Szczegolnie w miescie.Chcesz depnac,a auto spi

    ---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

    Do tego dochodza asystenty przerwy...Wali Ci po oczach,dobrze ze jescze mozna niektore funkcje wylaczyc.Pewnie w nastepnych,nie bedzie mozna wylaczyc.Bedziesz jezdzil jak z tachografem

  9. #9
    chrisdelarosa
    Gość

    Domyślnie

    a ja myślę że system jest dobrze rozwiązany... mój 6 letni synek jak chce sobie posiedzieć za kierownicą to nie odpali auta bo musiałby trzymać sprzęgło lub hamulec żeby zakręcić rozrusznikiem... a co do zjazdu na rozruszniku myślę że wciskając hamulec lub sprzęgło zaczniemy kręcić rozrusznik to po ich puszczeniu nadal będzie kręcił... oczywiście nie sprawdzę tego bo szkoda mi auta ale podejrzewam że tak właśnie jest

  10. #10
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    no widzisz a z kluczykiem to pewnieby odpalil i odjechal,a zostawiasz kluczyk ?jesli tak to gratuluje.moze sie kiedys zamknie w srodku a ty bedziesz mial daleko do domku po zapasowy kluczyk

Podobne wątki

  1. [Giulietta] System start & stop
    Utworzone przez TOM & JULIA w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 27-05-2021, 21:42
  2. [Giulietta] Ładowanie akumulatora z auta z system Start & Stop.
    Utworzone przez bubu321 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 07-10-2017, 14:18
  3. [MiTo] Start & Stop
    Utworzone przez piotr_c w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 10:32
  4. [MiTo] system start&stop coś nie halo
    Utworzone przez Lutraki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 20:03
  5. [MiTo] Start/Stop
    Utworzone przez jjokocha w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-01-2011, 17:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory