Strona 63 z 262 PierwszyPierwszy ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #621
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Jako podkarpacki wieśniak uważam, że Tonale jest bardzo ładne. Cem.

  2. #622
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,041

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ludvigus Zobacz post
    To Ty robisz oborę, bo przypieprzasz się do każdej odmiennej opinii od swojej. Wszystkich przekonujesz do swoich racji, zamiast TYLKO wyrazić swoją opinię.
    Nakazujesz, prowokujesz, cwaniakujesz, wymądrzasz się. Z ciekawych wątków robisz gówno-wątki, rozwalasz dyskusje!

    Tonale jest ładne. To moja opinia. Masz z tym problem?

    L.
    Czyli nadal popisy chamstwa. Czy to typowe zachowanie dla mieszkańców podrzeszowskich wsi? Wszak to bastion Pis i katolicyzmu, a więc powinno się zakładać, że żyją tam ludzie prawi, uczciwi, pełni miłości dla bliźnich.

    Wskaż mi proszę moje: nakazy, zakazy, cwaniakowanie. Po kolei: określenie i przykład. Jeśli nie znajdziesz, przeproś mnie tutaj za bezzasadne chamskie ataki ad personam.

    Co do "twojej opinii" nie zabrzmiało to jak "twoja opinia". Zabrzmiało bezdyskusyjnie: Słowacki wielkim poetą był. Znasz to ze szkoły?
    Gdybyś napisał "moim zdaniem tonale jest ładne" wtedy nie ma sprawy. Dostrzegasz różnicę?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    Jako podkarpacki wieśniak uważam, że Tonale jest bardzo ładne. Cem.
    O, własnie tak, jak Zenon. Widzisz różnice, kolego Ludvigus? To właśnie kultura dyskusji. Jak nie rozumiesz nadal odsyłam do regulaminu forum.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Paolino Zobacz post
    Też uważam, ze Tonale jest ładne. Zwłaszcza na tle pokracznego Sportage'a czy Tucsona. Poza tym zwróćcie uwagę, że nie spełniły się pesymistyczne wizje wsadzenia do Tonale PureZdechów. Wręcz przeciwnie, doszedł nowy silnik od FCA, a nie PSA.
    Dla mnie jedynym mankamentem będzie pewnie cena, (...) Tonale jest niejako zastępstwem Giulietty, to przeskok cenowy jest potężny.
    Mam podobne zdanie. Pytanie tylko... czemu ludzie niemal masowo kupują te pokraczności... Myślę, że kupowanie auta "bo jest ładne", działa w mocno ograniczonym zakresie. Ileż razy ja się spotykałem z opinią: "o, jeździsz alfą? kurcze, jakie to ładne auta są!".
    Ale jakoś nikt z chwalących nie zmienił swojej fury na alfę...
    Trzymajmy kciuki, ale mamy bardzo trudny rynek i trudny moment w czasie. Nie tylko w Polsce wzrastają koszty kredytów, a ceny aut są w kosmosie. Nie chcę krakać, ale nie liczyłbym na wysoki wolumen sprzedaży.

    Jakby co, chętnie odkraczę Czy odkrakam))?

  3. #623
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2021
    Auto
    Suzuki Vitara
    Postów
    44

    Domyślnie

    Wyluzujcie. Każdy ma prawo mieszkać, gdzie chce i tak samo mieć swoje poglądy na design i politykę. Nie róbmy obory, bo nam znowu wątek zamkną.

    A co do Tonale, to uważam też, że wydłużenie przedniego i tylnego zwisu, względem modelu koncepcyjnego, dobrze mu zrobiło wizualnie. Auto jest takie mniej pękate-piłeczkowate. Zarazem nie ma jednak takiego przyciężkiego tyłka jak Stelvio i dzięki temu mniej przypomima suvowate koszmary od BMW.

    Czasy na rynku motoryzacyjnym rzeczywiście są trudne więc rekordów sprzedaży może nie być, ale na tle konkurencji i tak zawsze można się wyróżnić liczbą sprzedawanych aut. Obecnie można wygrywać na rynku albo łatwą dostępnością modelu, albo atrakcyjną ceną. Najlepiej jednym i drugim. Ciekawe, czy coś z tego będzie dotyczyć Tonale?
    Ostatnio edytowane przez Paolino ; 11-02-2022 o 21:26

  4. #624
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paolino Zobacz post
    Czasy na rynku motoryzacyjnym rzeczywiście są trudne
    Cytat Napisał Paolino Zobacz post
    Obecnie można wygrywać na rynku albo łatwą dostępnością modelu
    Czasy są trudne mam wrażenie bardziej dla kupujących, niż sprzedających. Jeżeli Tonale byłoby dostępne od ręki i z dobrym finansowaniem, to może przeważyć szalę na korzyść AR. Jak masz czekać pół roku na samochód, a gdzie indziej jest od razu, to jednak duża różnica
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  5. #625
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Jak masz czekać pół roku na samochód, a gdzie indziej jest od razu, to jednak duża różnica
    Myślę, że oprócz 5 letniej gwarancji, to był jeszcze jeden z głównych powodów że sprzedaż Alfy w 2021roku w naszym kraju była dobra. Czas oczekiwania na Alfy w porównaniu z innymi wypadał nieźle

  6. #626
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Powód może być inny. Może po prostu ludzie uświadomili sobie, że to ostatnia szansa w ich życiu na normalny samochód. Chociaż jasnowidz Oskar mówi, że eurokołchoz wkrótce się rozwali, więc jakaś nadzieja na przyszłość jest.

  7. #627
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2022
    Auto
    Stelvio Veloce MY20
    Postów
    80

    Domyślnie

    Czy informacje w necie na temat wyposażenia i cen są wiarygodne? Wg nich ma startować od 28k EUR i w standardzie ma być m. in. tempomat adaptacyjny, LED-y matrycowe, elektryczne fotele, 2-strefowa klima, itp. W zasadzie w pełni wyposażone auto. Jeśli tak to faktycznie będzie wyglądało to za te ~130k auto tej klasy, z takim wyposażeniem to będzie petarda, jeśli popatrzy się na to jak wygląda oferta konkurencji.

  8. #628
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,813

    Domyślnie

    Wg mnie bzdura. Nawet jak będzie się zaczynać w tej kwocie to nie w takim wyposażeniu. Te opcje to raczej do edycji na start która ma być nieźle wyposażona.
    Pamiętaj, że nowa strategia Alfy to dobra marża bez gonienia wyniku w sztukach. A to oznacza, że ceny nie będą okazyjne, tylko jak na premium przystało.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #629
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2022
    Auto
    Stelvio Veloce MY20
    Postów
    80

    Domyślnie

    Właśnie też mi się coś nie spinało, bo cena zaczynałaby się dobre 15k poniżej konkurencji z wyposażeniem wartym u nich jakieś 50k, ale na premierową edycję też nie pasuje, bo ta specyfikacja nie ma choćby grzanych foteli, kamer 360 i paru innych rzeczy, których spodziewałbym się w limitowanej edycji na start. No nic, zobaczymy jak to wyjdzie.

  10. #630
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Myszkin
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    służbowe
    Postów
    418

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Chociaż jasnowidz Oskar mówi, że eurokołchoz wkrótce się rozwali, więc jakaś nadzieja na przyszłość jest.
    Daruj sobie to kretynizmy - to forum o AR a nie portal o jasnowidzach czy prorosyjskich bajdurzeniach.
    "Alfa Romeo ma wszystko, czego potrzebuje: rzesze rozmontowanych emocjonalnie fanów..."

    "Od takiej marki jak Alfa Romeo oczekujemy wysmakowanych detali, które zamieniają zwykłą czynność prowadzenia samochodu w celebrację kontroli nad maszyną"

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory