Strona 245 z 262 PierwszyPierwszy ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #2441
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    faktycznie CX-5. Cofam też słowo, że Mazda jest tania. Jest strasznie droga i wolna jak żółw (10.2 s do setki). Porażka. Nie wiem kto to kupuje.
    CX-5 to schodzący model, i wybór silników ma mniej więcej jak Giulietta pod koniec produkcji, czyli żaden

    No niestety tanie Mazdy to już były... W pewnym momencie podnieśli ceny o 50% (!!!) - przynajmniej tak było przy 3-jce. Niemniej nadal niezłe wyposażenie w podstawie.

    Wolna? Podobno nie wszyscy muszą się ścigać
    W nowszych modelach już zupełnie inne osiągi. Tak czy inaczej jak ktoś nie musi mieć premium (bo tak, bo lubi, bo koledzy, znajomi, rodzina, czy tam np. wrodzony snobizm) to Mazda jest IMO dobrą alternatywą.

    Przywołane tu nieraz BMW... sorry, ta marka tak zeszła na psy, że jak chcesz mieć prawdziwe (czyt. dobrze zrobione) BMW to musisz kupić jakiś topowy model, najlepiej z M z przodu.

    Natomiast jak chciałbym kupić auto pokroju Tonale, to wybrałbym... Jaguara E-Pace. Wiem, że drogi, ale można wyrwać ze stocku za 235 i jeszcze ponegocjować, także...
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  2. #2442
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,042

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nie jedzie bo w tej klasie ma wolnossące silniki które dodatkowo zamula powolna skrzynia automatyczna. Moim zdaniem Mazda to "byle co" w naszych warunkach atmosferycznych ze względu na słabsze zabezpieczenie niż europejskie wozy i cienki lakier. Z drugiej strony w tym przypadku nie ma to znaczenia, po kilku latach leasingu wóz idzie do dziada.
    Mam mazde 3 z manualem, najnowsza wersja. Silnik wolnossący pracuje bardzo dobrze. Lakier jest słaby ale "eko lakiery" to problem szerszy. Zabezpieczenie antykorozyjne wzorowe, to już kompletnie inna bajka niż rdzewiejące mazdy starszych roczników.
    I na koniec najwieksza bzdura: "po kilku latach leasingu wóz idzie do dziada".
    Miałem trójkę z 2018 roku, sprzedałem w 2021 w tydzień za oczekiwaną cenę.
    Kolejną kupiłem wiosna 2021 i sprzedałem teraz, w zimie. Bez problemu, ceny trzyma. Spadek wartości relatywnie niewielki.
    Mam teraz trzecią. Jeździ, podobnie jak poprzednie, jak szwajcarski zegarek.
    Wyposażenie i wykończenie wersji Kanjo 2024 doskonałe. Materiały jak w klasie premium.
    Jedna z ostatnich marek czty też modeli, bez ekranu dotykowego, wszystko obsługuję pokrętłami, wygodnie umieszczonymi. Nie mam na ekranie plam od tłustych paluchów itd. Ekran wpasowany w deskę rozdzielczą finezyjnie. Stylistyka wnętrza bez "choinki" i "fajerwerków". Auto ze smakiem i z klasą. Na ciemnoszarych felgach 18 wygląda bojowo.
    Tyle na temat mitów żuczkowych.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 08-01-2024 o 21:41

  3. #2443
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Chodzi o zwinna jazdę po mieście - szybka skrzynia to podstawa.



    Masz rację, mój błąd , cx-30 skojarzyła mi się z Mazdą 3 i dlatego myślałem że to kompaktowy crossover a to faktycznie CX-5. Cofam też słowo, że Mazda jest tania. Jest strasznie droga i wolna jak żółw (10.2 s do setki). Porażka. Nie wiem kto to kupuje.

    Nie wiem co to musiałaby być za skrzynia żeby nie zapewniała "zwinnej jazdy po mieście" , skyactive Mazdoswkie zapewniają, i to naturalnie, intuicyjnie, płynnie, przez 200tys km nie miałem sytuacji że inaczej wybrałbym ręcznie i w innej chwili bieg. Ale jakieś może gdzieś istnieją co nie zapewniają, nie wiem, większością aut na świecie nie jeździłem w końcu to nie wiem jak działają, a na opinii ytbera tylko ... się może opierać w takich kwestiach.

    Co do ceny - fakt, jakość , trwałość , bezawaryjność i spokojna głowa kosztują, sory. Choć i przy odsprzedaży rekompensują i oszczędzają czas na bujanie się z kupującymi.

    [MENTION=788]tomaz[/MENTION] ma rację tak z grubsza wzrosły ceny , pierwszą 6tkę kupowałem za coś 110tys, drugą po 5 latach coś >130, teraz są gotowe bo już nie można zamawiać zdaje się, za ok 200tys. Raz polityka - sprzedaje się na pniu ? - to czemu nie podnosić cen, to biznes, dobre i tak ludzie kupią.
    Po drugie dziękuj eko wariactwu. Opisywałem już - kiedyś termostat mechaniczny bimetaliczny 50zł , teraz przewidujący co się będzie działo z temp. żeby aby czegoś niedopalonego nie wypuścić z rury 3 tys. Jakieś elektr mhevy inne bzdety. O karach za emisję itp nie wspominając, tu i tam są wyliczenia że to z grubsza 30% w cenie. W Tonale też. Akurat Ty chyba nie powinieneś na to narzekać. Zdrowie i utrzymanie planety kosztuje - sory nr 2.

    Co do kto kupuje auto z 10sek do 100 ? nie wiem, zdecyduj się, raz ta szybkość jest ważna, raz nie jest, można się pogubić naprawdę.
    A kto - może ten sam co i z 9 s kupuje, bo to żadna różnica, oba tak samo wolne. Zwłaszcza jak ma równolegle takie z 5 i mniej do setki , albo kilka jeszcze innych. Nie ma obowiązku jednego auta do wszystkiego zdaje się, ale ja mogę tylko za siebie powiedzieć.
    Fak jest taki , że za 30% sprzedaży Mazd to akurat CX5 właśnie odpowiada, mnie nie bardzo rusza bo wolę jako codzienne kombi nie suv, ale jednak ta sprzedaż jest faktem Ty czy ja nie wyznaczamy trendów i tego co się sprzedaje.

  4. #2444
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,231

    Domyślnie

    Każdy automat obecnie jest wyraźnie szybszy od manuala. To moje spostrzeżenia z jazdy testowych rok temu. To nie selespeed z przed 20lat. Więc youtubowe określenie wolny automat jest dość mylące. Inna kwestia to CVT-ki. Jakieś to takie niepasujące mi, ale do przespieszania nie ma się co przyczepić. Do 60/70-ciu, zanim w manualu wbijesz 1,2,3 automat ci na światłach w momencie odjedzie o dobre 50metrow. I to z gazem na pół wciśniętym.
    Ostatnio edytowane przez Machaju ; 08-01-2024 o 22:54

  5. #2445
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,311

    Domyślnie

    Zgadza się, ostatnio na urlopie miałem z wypożyczalni Hyunday'a i20 , nie wiem jaki tam automat dwusprzęgłowy czy hydrokinetyczny, ale chyba jakiś przecież niedrogi i prosty bo auto takowe, generalnie po prostu robi co do niego należy , góry , kręte drogi , nieoczekiwane sytuacje, co ciekawe taki budżetowy biały zwyjła bidca byle z klimą Hyunday i20 ma tryb sport tak wiem odkryłem chyba 3go dnia bo kto by siętam czegośtakiego spodziewał ale - sprawdzam, a ten przy redukcjach podbicia gazu robi i to naprawdę przsyjemnie, jak niemal jakiś i30N tylko bez pierdnięć sztucznych w wydech. Ilu kierowców manuali potrafi Heel&Toe (bo tak to się robi ręcznie, to znaczny nożnie, jeśi nie ma elektroniki podbijającej obroty) . Ja mam czasem z tym kłopot a stosuję nagminnie torowo i ćwiczę na symulatorze, bo bez tego w zeszperowanym RWD spin murowany bo zblokowuje tylną oś. A automaty - sprawa nie istnieje. Auto niewyspinowane jest szybsze od tego wyspinowanego.

  6. #2446
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Wolna? Podobno nie wszyscy muszą się ścigać
    W nowszych modelach już zupełnie inne osiągi. Tak czy inaczej jak ktoś nie musi mieć premium (bo tak, bo lubi, bo koledzy, znajomi, rodzina, czy tam np. wrodzony snobizm) to Mazda jest IMO dobrą alternatywą.
    Dla mnie jest to dziwne, że Mazda kosztuje prawie jak premium a nie ma nic z premium. Jest powolna ale to Ci nie przeszkadza, Tonale też jest powolne w bazie a to już lament i bardzo źle
    W przypadku tego zakupu osiągi nie są najważniejsze ale trzymajmy się przyzwoitości, powyżej 10 sekund do setki w tak drogim samochodzie to już przeginka.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie wiem co to musiałaby być za skrzynia żeby nie zapewniała "zwinnej jazdy po mieście" , skyactive Mazdoswkie zapewniają, i to naturalnie, intuicyjnie, płynnie, przez 200tys km nie miałem sytuacji że inaczej wybrałbym ręcznie i w innej chwili bieg. Ale jakieś może gdzieś istnieją co nie zapewniają, nie wiem, większością aut na świecie nie jeździłem w końcu to nie wiem jak działają, a na opinii ytbera tylko ... się może opierać w takich kwestiach. .
    Praktycznie w każdym teście który czytałem o Maździe w automacie najsłabszym elementem był podobno rzeczony automat. Podobnie jak niegdyś każdy test Lancii Delty w automacie (tam był 6 biegowy Alsin w benzynie). Co nie znaczy, że nie da się nim jeździć, tylko że jest gorszy od nowoczesnych dwusprzęgłówek.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Każdy automat obecnie jest wyraźnie szybszy od manuala. To moje spostrzeżenia z jazdy testowych rok temu. To nie selespeed z przed 20lat. Więc youtubowe określenie wolny automat jest dość mylące. Inna kwestia to CVT-ki. Jakieś to takie niepasujące mi, ale do przespieszania nie ma się co przyczepić. Do 60/70-ciu, zanim w manualu wbijesz 1,2,3 automat ci na światłach w momencie odjedzie o dobre 50metrow. I to z gazem na pół wciśniętym.
    Widocznie nie jeździłeś Mazdą Zauważ, że tam każda wersja w automacie ma gorsze przyspieszenie niż odpowiednik w manualu. Jak do tego dołożysz wolnossąca charakterystykę w niezbyt mocnym silniku to szału nie ma co się spodziewać. Jak dla mnie Mazda ma jeden duży plus - możliwość wyboru skrzynii manualnej prawie w każdej wersji silnikowej Dla mojej siostry nie jest to istotne bo musi być automat. Być może po CVT przeżyła by przeciętny automat w Maździe tylko po co - skoro Mazda jest tylko niewiele tańsza od BMW a w niczym nie lepsza, to po co się mordować.

  7. #2447
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Praktycznie w każdym teście który czytałem o Maździe w automacie najsłabszym elementem był podobno rzeczony automat. Podobnie jak niegdyś każdy test Lancii Delty w automacie (tam był 6 biegowy Alsin w benzynie). Co nie znaczy, że nie da się nim jeździć, tylko że jest gorszy od nowoczesnych dwusprzęgłówek.
    I to jest właśnie twój problem. Czytałeś, a nie macałeś. Nie przejechałeś się. Masz jakieś wyobrażenie na podstawie czyjeś opinii. Nie możesz przekonać siostry do przejechania się Tonale? Robi dokładnie to samo co Ty. Może Ona też coś tam z 3-go źródła usłyszała i ma wrodzoną awersję do AR. W każdym razie ona kupuje i jak jej BMW leży - super cieszę się jej szczęściem. O ile Tonale, czy mazda podobnie jedzie do BMW, to jednak prawie 200-konny XC40 czy Formentor (z 4drive) czy inny VW/Audi jest już wyraźnie szybsze. I nie chodzi tu o 0-100, tylko o codzienne 70-130 (wyprzedzanie na krajówce), czy autostradowe ~140-160. tam te dodatkowe koniki i moment będzie bardzo czuć. Ale żeby się przekonać trzeba mieć otwarty umysł i chcieć spróbować. Dziwne o tyle, że jazda testowa ani nie boli, ani nic nie kosztuje....
    Nawet DS4 PHEV 225KM w 200tys się mieści jest kilka na otomoto. Super damskie auto. Kto jak kto, ale ty piewca ekologii nie będziesz na prąd namawiał????

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Widocznie nie jeździłeś Mazdą Zauważ, że tam każda wersja w automacie ma gorsze przyspieszenie niż odpowiednik w manualu. Jak do tego dołożysz wolnossąca charakterystykę w niezbyt mocnym silniku to szału nie ma co się spodziewać. Jak dla mnie Mazda ma jeden duży plus - możliwość wyboru skrzynii manualnej prawie w każdej wersji silnikowej Dla mojej siostry nie jest to istotne bo musi być automat. Być może po CVT przeżyła by przeciętny automat w Maździe tylko po co - skoro Mazda jest tylko niewiele tańsza od BMW a w niczym nie lepsza, to po co się mordować.
    nie wiem gdzie patrzyłeś, ale na autocentrum.pl manuale w CX5 są wolniejsze od automatów.
    https://www.autocentrum.pl/dane-tech...165km-od-2021/
    Jeździłem. Szału nie ma, ale dramatu też nie. Nie ma co się czepiać i wyolbrzymiać problem. Dane zresztą potwierdzają to co pisałem, do tego żeby taki czas robić manualem, to trzeba się spinać na szybkie zmiany biegów, a komu się chce na co dzień robić manualem szybki start ze świateł? A automat w swoim tempie ułamka sekundy biegi zmienia. I to daje mu przewagę w codziennej eksploatacji. Do tego prawie wszystkie są tak zrobione, że deptasz powoli gaz, to zmienia biegi przy niskich obrotach i wolniej - przyciśniesz mocniej niekoniecznie do kickdown-u - zbiera się żwawiej.

    ps. Byłem dzisiaj we Wrocławiu jakieś pół godziny i dwa czerwone Tonale spotkane. Czyli jednak ktoś tym we Wrocławiu jeździ.
    Ostatnio edytowane przez Machaju ; 09-01-2024 o 11:25

  8. #2448
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    ...... powyżej 10 sekund do setki ...

    Praktycznie w każdym teście który czytałem o Maździe ....

    Co do skrzyni i opierania się na testach (niemierzalnej "szybkości" owych wg testerów) to ja bym na podstawie takich testów nie śmiał komukolwiek doradzać, zwłaszcza rodzinie, i zwłaszcza że sama pani siostra się zainteresowała daną marką.

    A co do tych 10 sek to nie wiem o jakim aucie piszesz, bo CX5 2,5 ma 8,2 - 8,5 (realne wg testów, tylko to jest mierzalna wartość, nie "odczucie" )

    https://www.youtube.com/watch?v=YWKc619UPuo&t=32s

    https://zeperfs.com/en/fiche9396-maz...tm#Performance

    Tak wiem, producent podaje 9 sek, taki bonus, w odróżnieniu anty-bonusa od Tonale 1,5 gdzie realne z 5 testów to 10,4 sek ( a deklarowane 9,6) .

    https://zeperfs.com/en/fiche10357-al...tm#Performance


    Dla jasnosci dla mnie 8,9,10,11 to jeden rząd i wsio radno , ale czepiasz się ich to choć przytaczaj prawdziwe.


    Co do ceny owej cx5 2,5 litra NA FWD AT w wersji całkiem przyzwoitej Sports Line 205tys ze wszystkim co trzeba , HUDem, chłodzącymi fotelami , skórą , systemami , temopomatami itd itp. Duzo , mało kwestia indywidualna. Jak się auto nie podoba to i za darmo nie ma co brać, bo to ma być przyjemność.
    Ale jak się podoba zniechęcać siostrę bo w testach powiedzieli jakieś bzdury, bo rdza zeżre choć nie zdąży i w ogóle be. Jasno wynika że jesteś uprzedzony do tej marki (bo nie wiem, lepiej sobie radzi niż AR, ma szerszą ofertę itd) i spoko, można być, ale to przytocz jako argument i powód odradzania komuś, a nie jakieś bzdury i nieprawdy.

  9. #2449
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A co do tych 10 sek to nie wiem o jakim aucie piszesz, bo CX5 2,5 ma 8,2 - 8,5 (realne wg testów, tylko to jest mierzalna wartość, nie "odczucie" )
    Otóż to!

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jest powolna ale to Ci nie przeszkadza, Tonale też jest powolne w bazie a to już lament i bardzo źle
    Mi osobiście 10s do 100 przeszkadza, 8 jest akceptowalne, a poniżej 6 jest szybko. Ale ciągle tutaj czytam, że nie każdy tak jeździ, nie każdy jeździ dynamicznie itp. itd. więc tak napisałem. Ja bym Mazdy z 10s nie kupił, jak kupowałem to brałem taką co miała 8s bo szybszej nie było
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  10. #2450
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    I to jest właśnie twój problem. Czytałeś, a nie macałeś. Nie przejechałeś się. Masz jakieś wyobrażenie na podstawie czyjeś opinii. Nie możesz przekonać siostry do przejechania się Tonale? Robi dokładnie to samo co Ty. Może Ona też coś tam z 3-go źródła usłyszała i ma wrodzoną awersję do AR. W każdym razie ona kupuje i jak jej BMW leży - super cieszę się jej szczęściem. O ile Tonale, czy mazda podobnie jedzie do BMW, to jednak prawie 200-konny XC40 czy Formentor (z 4drive) czy inny VW/Audi jest już wyraźnie szybsze. I nie chodzi tu o 0-100, tylko o codzienne 70-130 (wyprzedzanie na krajówce), czy autostradowe ~140-160. tam te dodatkowe koniki i moment będzie bardzo czuć. Ale żeby się przekonać trzeba mieć otwarty umysł i chcieć spróbować. Dziwne o tyle, że jazda testowa ani nie boli, ani nic nie kosztuje....
    Nawet DS4 PHEV 225KM w 200tys się mieści jest kilka na otomoto. Super damskie auto. Kto jak kto, ale ty piewca ekologii nie będziesz na prąd namawiał????
    Mój gust a siostry to dwa różne światy ale Alfa jej się nawet podoba i nie boi się awaryjności ale ma innych charakter niż ja, strasznie przejmuje się zdaniem innych i dlatego Alfy nie kupi, bo obawia się wielu krytycznych komentarzy w swojej firmie. Po prostu ma słabą psychikę Namawiałem ją na PHEV-a ale faktycznie u niej to byłby średni pomysł bo nie ma garażu.

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    nie wiem gdzie patrzyłeś, ale na autocentrum.pl manuale w CX5 są wolniejsze od automatów.
    https://www.autocentrum.pl/dane-tech...165km-od-2021/
    Jeździłem. Szału nie ma, ale dramatu też nie. Nie ma co się czepiać i wyolbrzymiać problem. Dane zresztą potwierdzają to co pisałem, do tego żeby taki czas robić manualem, to trzeba się spinać na szybkie zmiany biegów, a komu się chce na co dzień robić manualem szybki start ze świateł? A automat w swoim tempie ułamka sekundy biegi zmienia. I to daje mu przewagę w codziennej eksploatacji. Do tego prawie wszystkie są tak zrobione, że deptasz powoli gaz, to zmienia biegi przy niskich obrotach i wolniej - przyciśniesz mocniej niekoniecznie do kickdown-u - zbiera się żwawiej.
    Mnie do automatu nie przekonasz bo lubię mieć pełną kontrolę nad samochodem, rozumiem jeszcze przy mocnym wozie bo poprawia osiągi ale my rozmawiamy o kinetyku który dodatkowo obciąża i tak nie za mocny, wolnossący silnik benzynowy. A siostry nie musisz przekonywać bo jeździ automatami od lat.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Co do ceny owej cx5 2,5 litra NA FWD AT w wersji całkiem przyzwoitej Sports Line 205tys ze wszystkim co trzeba , HUDem, chłodzącymi fotelami , skórą , systemami , temopomatami itd itp. Duzo , mało kwestia indywidualna. Jak się auto nie podoba to i za darmo nie ma co brać, bo to ma być przyjemność.
    Ale jak się podoba zniechęcać siostrę bo w testach powiedzieli jakieś bzdury, bo rdza zeżre choć nie zdąży i w ogóle be. Jasno wynika że jesteś uprzedzony do tej marki (bo nie wiem, lepiej sobie radzi niż AR, ma szerszą ofertę itd) i spoko, można być, ale to przytocz jako argument i powód odradzania komuś, a nie jakieś bzdury i nieprawdy.
    Nie wiem dlaczego miałbym namawiać rodzinę, żeby zrezygnowała z BMW i dołożyła jeszcze klikanaście tysięcy do Mazdy, która może będzie szybsza o kilka dziesiątych sekundy (choć nie ma pewności) ale gorzej się prowadzi, ma wolniejszy automat, większy silnik który będzie w mieście więcej palił i do tego słaby lakier, gorsze wykończenie wnętrza, gorsze zabezpieczenie przed korozją, gorsze multimedia itd.
    Zakup Mazdy wydaje się być nielogiczny w tej cenie. Rozumiem jeszcze, że kupi ją sobie miłośnik marki ale moja siostra nim nie jest.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory