Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: 156 sw fl 1.9 jtd 150 km

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    147
    Postów
    1

    Domyślnie 156 sw fl 1.9 jtd 150 km

    Od jakiegoś czasu poszukuje 156 w rozsądnych pieniadzach. Dzisiaj oglądałem ten egzemplarz:
    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-156-...5-ID7A3y3.html
    Samochod w średnim stanu wizualnym - trochę zaniedbane wnętrze, na tylnym siedzeniu dziura po papierosie. Z przodu obdrapany zderzak, pewnie manewry parkingowe. Element blacharski wokół klapki paliwa był malowany i różni sie odcieniem od reszty, co widać rownież na zdjęciach. Progi jeszcze całkiem spoko sa, nie wiem jak od spodu.
    Do zrobienia tylny zderzak - wymiana albo naprawa bo obecny jest wgnieciony i obtarty z prawej strony. Rozrząd tez koniecznie do wymiany.
    Silnik chyba ok, ale po 150km spodziewałem sie więcej. W mojej poprzedniej alfie 147 przy 115km czułem większe wciskanie w fotel.

    W czasie ględził zrodziły sie male pytania na które mam nadzieje użytkownicy 156 bedą znali odpowiedz:
    1) Czy progi w tylnych drzwiach sa na tyle wysunięte, ze przy wsiadaniu do samochodu pasażerowie obcierają je butami i ścierają farbę? W 147 3d miałem do malowania progi wlasnie ze względu na przecieranie ich przy wsiadaniu. Tu widziałem podobne ślady pod tylnymi drzwiami.
    2) Na brzegach, miedzy reflektorem przednim a zderzakiem powinny byc szczeliny? Zauważyłem po obu stronach jednakowe 1-2cm szczeliny. Przy oględzinach poprzedniej 156 albo sie nie pojawiły albo nie zwróciłem na nie uwagi. To normalna konstrukcja czy cos ktoś kombinował i nie powinno byc żadnych szczelin?
    3) na dziurawe drodze z przodu słyszałem dziwny dźwięk dobiegający jakby z deski rozdzielczej przypominający gniecenie plastikowej butelki (schowki puste, pod nogami nic nie było) ktoś sie spotkał?
    4) Zasłona w bagażniku musi tak hałasować?

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    Jakie auto taka cena . 150 koni w 156 jest pod każdym względem szybsze od 115 w 147.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory