http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yvXoT.html

Widziałem już ze zdjęć, że przód wygląda słabo, ale zadzwoniłem dowiedzieć się więcej. Początkowo komisant twierdził, że po stłuczce były tylko siknięte błotniki, maska i zderzak, gdy spytałem dlaczego tak źle leżą przyznał, że były wymieniane. Poza tym wspomniał, że auto jest świeżo po regeneracji turbiny, ale świeci się CE, bo nie został skasowany. Stwierdziłem, że cena jest niezła, więc przejadę się na drugi koniec miasta obejrzeć. Na żywo spasowanie przodu wygląda tragicznie, do tego okazało się, że przednia szyba była wymieniona (rzekomo "po kamyczku"). Pod światło widać, że deska rozdzielcza była klejona, bo delikatnie zaczyna odklejać się z niej skaj. Na pytanie co to jest komisant przyznał, że poduszki były wystrzelone i odegrał scenkę zdziwienia, że nikt mi nie powiedział przez telefon. Podsumowując, auto naprawione bardzo niechlujnie, stan mechaniczny też pod znakiem zapytania ze względu na świecące CE pomimo wymiany turbiny. Szkoda mi było czasu na jazdę próbną, bo i tak nie kupiłbym tego pudrowanego ulepa.

Dane auta: Giulietta 2.0 JTDm, 2012, 96 000 km, podobno chip na 200 KM, VIN ZAR94000007189074, sprzedawana przez Grupa Twoje używane - Komisy Aut Dealerskich, Obornicka 341 - 60-689 Poznań