Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: problemy z odpaleniem

  1. #1
    eldorado53
    Gość

    Domyślnie problemy z odpaleniem

    Witam
    mam wielkiego problema.chodzi o to,ze aleczka 156 1.9jtd nie odpala,
    opowiem wszystko od poczatku.tak wiec,problem jest taki,ze kopci(kopcila bo od 2 godzin wogole nie pali)na bialo.probowalismy ustaliuc czemu kopci.pierwszy wlasciciel dorabial klina do kola na glowicy do rozrzadu,ale po rozebraniu rozrzadu(obudowy)nie stwierdzilismy,ze to od tego.pozniej w zaworze erg wstawilismy blaszke czy przypadkiem powrot spalin nie jest tego problemem(kopcenia na bialo)wiem,ze jezeli chodzi o spaliny to kopci na czarno,ale trzzeba bylo sprobowac.oczywiscie nie pomoglo.pozniej wykrecilismy filtr paliwa,ale nie tak jak piszecie ,ze z uchwytem,tylko bezposrenio przymocowany.no i sie teraz zaczelo,filtr okazal sie dobry.po zalozeniu go spowrotem nie pali.paliwo daje na wtryskach daje,powrot jest.na autostarcie tez zalapuje,ale nie zapala.w czym tkwi problem?domyslam sie ze bialy dym to pierscienie.ale czemu nie pali?filtr probowalismy zalac ropa,ale duzo nie weszlo.przy pierwszym odpaleniu zalap-al,chwile pochodzil i lipa.co to moze byc?
    dziekuje za rady
    pozdrawiam

    ---------- Post dodany o godzinie 22:35 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:30 ----------

    to co nikt nie wie o co chodzi?

  2. #2
    tomek_murawski
    Gość

    Domyślnie

    Po pierwsze, kolega jest u nas nowy więc wypadało by się przywitać, a nie odrazu pisać posta z pytaniem, bo wielu już takich było... A czy kolega jest jakimś mechanikiem czy po prostu zna się cokolwiek na samochodach? Jeśli pierwsza opcja nei wchodzi w grę, to możę warto odstawić Bellę do jakiegoś zakładu mechanicznego niech stwierdzą usterkę (i), ja niestety specem nie jestem, ale może to uszczelka pod głowicą i przegrzanie silnika... A i jeszcze jedno rozumiem po opisei, że kolega ma jtd? Więc w grę wchodzi jeszcze wiele aspektów, a sprawdziliście dokładnie ciśnienie paliwa, bo mogło coś przymarznąć. Warto też by było podpiąć się pod diagnpstykę. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [159] Problemy z odpaleniem auta.
    Utworzone przez PrzemekZ81 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 21-12-2014, 12:04
  2. Problemy z odpaleniem 2.0 TS na mrozie
    Utworzone przez Bebok w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-02-2014, 21:48
  3. Lekki mróz i problemy z odpaleniem.
    Utworzone przez befriend w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 05:43
  4. problemy z odpaleniem
    Utworzone przez egon w dziale 156
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 08:39
  5. [156] problemy z odpaleniem 2.4 jtd
    Utworzone przez papaj_ w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-08-2008, 18:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory