Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Problem z nawigacją ... Brak możliwości wpisania kodu

  1. #1
    Evenfr
    Gość

    Domyślnie Problem z nawigacją ... Brak możliwości wpisania kodu

    Witam wszystkich...
    Mam dosc dziwny problem z moja nawigacja, mianowicie : Kupilem nawigacje do mojej slicznotki wraz z karta kodowa. Oczywiscie cale okablowanie posiadam... tak wiec natychmiast podlaczylem odpowiednio kabelki i zasiadlem za kierownica celem wpisania kodu ... i tu zaczely sie schody. Natychmiast po wlaczeniu ICS nawigacja wlaczyla sie bez wolania o kod. po czym po 2 sekundach przeszla w tryb podania kodu i ... PLEASE WHAIT.... i tak od 24 godzin , nie mam moliwoci w przejscie na liczby by podac kod. Ponadto poszukuje map UK i Ireland do niej... i jeszcze jedno gdy wciskam clima i potem na 3 sekundy pokretlo pokazuje mi soft 3.39 jako ICS natomist jeli chodzi o navigacje nic nie pokazuje ... tylko kropeczki.... Sam czytnik jest wpelni sprawny ... a skad wiem ? przed zakupem sprawdzilem w samochodzien z ktorego zostala wyjeta. W srodku byla plyta z mapami niemiec... Podejzewam ze mam probem z softem ICS ... Moze ktos wie jak i skad pobrac nowy soft do ICS ?
    Reasumujac NEED HELP.
    Ostatnio edytowane przez Evenfr ; 24-07-2011 o 16:57

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Proponuję odłączyć akumulator na parę minut, podać napięcie wprowadzić płytę do czytnika navi i wpisać kod ICS'a.
    Problem może leżeć w płycie z mapami.
    Nie zawsze po odłączeniu akumulatora, system pyta o kod Navi.
    Uaktualnienie oprogramowania ICS'a jest na płycie z mapami - system sam to rozpoznaje i proponuje aktualizację.
    Pliki z mapami UK i Irlandii były dostępne - poszukaj w necie.
    Szczegóły postępowania są w instrukcji ICS'a i Navi - radzę przeczytać instrukcję obsługi.
    Ostatnio edytowane przez stanlizak ; 25-07-2011 o 11:41

  3. #3
    Evenfr
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki Stanlizak...
    niestety nie pomaga... w dalszym ciągu krzyczy o podanie kodu bez możliwości wpisania go, po prostu nie można przejść w pole wpisywania liczb. oczywiście wszystkie inne funkcje ics działają. Jednak przejście w tryb navi (naciśniecie przycisku "NAVI" skutkuje ekranem z podaniem kodu. i ponownie pięknie pulsująca informacja o czekaniu. Co się tyczy map ... drugi dzień przeszukuje net (chomiki , alfaholicy, alfaowner, torrenty, emule... ) i nadal nic.. linki juz nie aktywne lub wersje tylko dla europy i to oplowskie... co prawda piszą ludziki że oplowska wersja działa ..(ponad 2 GB) i tu rodzi się pytanie czy czytnik czyta płytki dvd.
    Tak więc... uniżone pokłony i butelka wybornego Danielsa dla tego który pomoże mi wygrać tą potyczkę z moją Niunią.

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    1. Twój ICS nie obsłuży czytnika navi.
    2. Oplowska wersja działa - NCDR - na tym forum jest wszystko -> http://gpsunderground.com/forum/opel...09-2010-a.html
    3. Czytnik nie łyka DVD, ale mapy poszczególnych krajów spokojnie wchodzą na CD.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  5. #5
    Evenfr
    Gość

    Domyślnie

    Szerszeń - odpowiedz prosze dlaczego ma nie obslugiwac Navi ?
    Wydaje mi sie że skoro w samochodzie zostalo orginalnie zalozone okablowanie i ICS ma funkcje navi co wiecej zaraz po wlozeniu uruchomilo sie prawidlowo jednak po 2 sekundach zniklo ?? Wiem jestem laikiem - jednak chcialbym poznac blizej te zagadnienie. i czy istnieje mozliwosc upgrate oprogramowania w ics ?
    pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Uruchomiło się, czyli zobaczyłeś mapę?

    Nie wszystkie ICSy obsługują navi, wynika to z ich budowy.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Brak możliwości wyszukania VIN
    Utworzone przez klimucho w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 12:10
  2. Problem z biegami. Zgrzyt i brak możliwości jazdy
    Utworzone przez damiano29 w dziale 166
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 17:48
  3. Problem z nawigacją - brak przycisków :(
    Utworzone przez Marcel666 w dziale GT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 09:38
  4. Nie ma mozliwości wpisania kodu do radia!
    Utworzone przez set2603 w dziale 156
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 17:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory