Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: Zarysowanie

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie Zarysowanie

    Stało się w końcu;( Jakiś debil przywalił mi drzwiami na parkingu w Julke. Czym lub gdzie (w Warszawie) usuwacie drobne zarysowania lakieru? Czy trzeba każdorazowo jeździć do ASO w takiej sprawie czy lepiej olać?

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Moj mumin jak dostał kamykiem w nos i miał mały odprysk na zderzaku na operację poszedł tu

    http://www.s-plus.pl/lakierowanie_spot/?sid=

    Rysami też się zajmują
    motor sports can be expressed in one single letter ///M

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    U mnie tygodniowe MiTo zostało właśnie bezczelnie przerysowane na parkingu Monitoring niestety był takiej jakości, że nie udało się zidentyfikować sprawcy. rysa na ok. 80 cm przez drzwi pasażera oraz błotnik przedni. Na szczęście nie ma wgniecenia. Wypastowałem pastą K2. Ślad został, ale nie jest tak bardzo widoczny.
    Jak sądzicie, warto to robić w profesjonalnym zakładzie (i zapłacić), czy zostawić, ewentualnie spolerować

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    TG
    Auto
    Mito QV
    Postów
    97

    Domyślnie

    Geordie najlepiej jakbys wstawil jakies zdjecie bo ciezko cos powiedziec nie widzac tego

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar _tomek_
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    tychy
    Auto
    Mieczysław i Julia
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Geordie Zobacz post
    U mnie tygodniowe MiTo zostało właśnie bezczelnie przerysowane na parkingu Monitoring niestety był takiej jakości, że nie udało się zidentyfikować sprawcy. rysa na ok. 80 cm przez drzwi pasażera oraz błotnik przedni. Na szczęście nie ma wgniecenia. Wypastowałem pastą K2. Ślad został, ale nie jest tak bardzo widoczny.
    Jak sądzicie, warto to robić w profesjonalnym zakładzie (i zapłacić), czy zostawić, ewentualnie spolerować
    jak masz do podkladu to tylko malowanie i tu juz musisz sam ocenic co ci sie oplaca-czy lakoierowanie calosci czy lakierowanie fragmetow jak w pierwszym poscie z linka

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Geordie Zobacz post
    U mnie tygodniowe MiTo zostało właśnie bezczelnie przerysowane na parkingu Monitoring niestety był takiej jakości, że nie udało się zidentyfikować sprawcy. rysa na ok. 80 cm przez drzwi pasażera oraz błotnik przedni. Na szczęście nie ma wgniecenia. Wypastowałem pastą K2. Ślad został, ale nie jest tak bardzo widoczny.
    Jak sądzicie, warto to robić w profesjonalnym zakładzie (i zapłacić), czy zostawić, ewentualnie spolerować
    Polerka moim zdaniem i przy okazji jak się więcej rys wgniotek zbierze to wtedy ewentualnie robić. Tak to będzie samochód więcej stał u lakiernika niż Tobie służyć, Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    miał mały odprysk na zderzaku na operację poszedł tu http://www.s-plus.pl/lakierowanie_spot/?sid=
    jakie tam mają ceny? ile Cie kosztowało usunięcie odprysku?

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał jugo Zobacz post
    Geordie najlepiej jakbys wstawil jakies zdjecie bo ciezko cos powiedziec nie widzac tego
    Wrzuce fotki w poniedziałek wieczorkiem

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jimmy Zobacz post
    jakie tam mają ceny? ile Cie kosztowało usunięcie odprysku?
    Mi zrobili zaprawkę (prawie niewidoczną) za 50zł .... mogłem wybrać opcje Lakierowanie SPOT (nie widoczny w ogóle) - ale to koszt około 300. Doszedłem z człowiekiem do wniosku że nie warto płacić 300zł za odprysk wiekości kilku milimetrów.
    motor sports can be expressed in one single letter ///M

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mati_luk
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 147 2.0 TS, manual, 3d, 2002 r.
    Postów
    63

    Domyślnie

    Witam

    Co do lakierowania SPOT, to kupiłem taka ofertę na grouponie http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...tent=SOM_1&nlp

    Chcę naprawić tą metodą zderzak, ponieważ mam na nim obcierkę (pamiątka po poprzednim właścicielu). Jestem bardzo ciekawy efektów, bo z tego co wyczytałem i się naoglądałem, to lakierowanie tą metodą wydaję się wręcz idealne na typowo parkingowe obcierki. I podobno nie widać różnicy.

    Chętnie wrzucę fotki sprzed i po, ale dopiero w listopadzie, ponieważ planuję malowanie zderzaka dopiero na 31 października.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Przypadek parkingowy czy celowe zarysowanie
    Utworzone przez lukas57 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2015, 19:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory