Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Kilka 156 2.0 TS prosze o opinie

  1. #1
    Mr.Nobody
    Gość

    Domyślnie Kilka 156 2.0 TS prosze o opinie

    Witam.
    Jako że szukam dalej swojej Belli proszę o opinie na temat wymienionych autek z aukcji. Może ktoś coś wie i się podzieli informacjami

    Biała z Krakowa usunięta....

    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-15...993306880.html

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-C27565135.html
    Ostatnio edytowane przez Mr.Nobody ; 03-02-2013 o 13:32

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Postów
    475

    Domyślnie

    pierwsza byla opisana- kombinowana podłużnica i żulenie na wachę. jest gdzies na forum, pozukaj


  3. #3
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    o tej białej obszerny opis :-)

    - - - Updated - - -

    http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...m_kr3540r.html








  4. #4
    Mr.Nobody
    Gość

    Domyślnie

    O masakra.....nie no...istny szrot

    A o pozostałych coś wiadomo? zwłaszcza czerwonej z Chorzowa

  5. #5
    Ardiano
    Gość

    Domyślnie

    No odnalazłem hasło do swojego starego konta i już nie będę Mr.Nobody ale znów Ardiano

    I dalej jestem ciekawe czy ktoś coś wie na temat tych autek z 1 postu

  6. #6
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    do chorzowskiej mamy blisko to można namierzyć osobiście








  7. #7
    Ardiano
    Gość

    Domyślnie

    No wiem...pisałem wczoraj z tym gościem od tej z Chorzowa...pytałem o rozrząd itd...i oto co mi napisał :

    Witam, w opisie napisałem szczerze co się posypało, i zawsze robiłem te rzeczy na bieżąco, teraz "odpukać" nic jej nie dolega, naprawdę teraz tylko wymieniać olej w silniku i się cieszyć jazda, co do zawieszenia, to ja wymieniałem końcówki drążków przed przeglądem(październik) i diagnosta nie miał żadnych zastrzeżeń. Co do felg to teoretycznie mogę je dorzucić tylko że jedna jest uszkodzona, więc ewentualnie do ceny ostatecznej samochodu, jesteśmy myślę w stanie się dogadać

    -To ja zapytałem jeszcze właśnie o ten rozrząd choć dla mnie jest oczywiste że jak remont silnika był to i rozrząd nowy...ale wiadomo...to Polska więc zapytałem i to mam w odp :

    rozrząd,pompa wody(z metalowym wirnikiem, w serii wychodziły z plastikowym i często ulegały zniszczeniu)+wariator był wymieniany przy remoncie silnika, czyli troszke ponad 4000km, Co do rudej, to elementy typu drzwi maska błotniki, nadkola wszystko ok - zero ognisk korozji, od spodu chciałem przed zimą robić konserwacje, ale niestety nie mogłem se pozwolić na to bym nie miał samochodu 3dni. teraz chciałem to robić na wiosnę Felgi na lato 17' ogólnie wymagały by delikatnej renowacji, bo poprzedni właściciel,(aż wstyd przyznać-znajomy) najwidoczniej nie wiedział ze na zimę trzeba zmieniać opony i nie zalecana jest jazda na aluskach bo sie utleniają, więc jakieś tam ubytki są,mimo moich prób reanimacji kosmetykami, a napisałem że uszkodzone bo pare dni przed zmiana felg na zimowe, chcąc ominąć kota prawe przednie koło wjechało w dziurę, po tym uderzeniu co jakieś2-3dni musiałem dopompowywac. Co do tego czy nie szkoda mi auta, to odpowiem tak, jest mi i to bardzo, ale tak jak napisałem w ogłoszeniu znajomy zciągnął z niemiec alfe 156 tylko że 2.5v6 no i po prostu poezja, na szybko mu zaliczkowałem bo zgodził się poczekać do puki nie sprzedam mojej, mimo mojego młodego wieku miałem już pare aut w życiu i włoszczyzna naprawde ma coś w sobie

    - tak mi się wydaje że za remont silnika o jakim pisał w auckji, plus rozrząd, wariator itd...wychodzi więcej jak 3500 napisałem mu czy ma jakiej papiery na potwierdzenie tego co mówi..rachunki itd...

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar ar.192
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    byly 156 2.0TS nero, 156 2.5 V6nero, 147fl rosso SZUKAM 159
    Postów
    152

    Domyślnie

    jesli odleglosc nie stanowi dla Ciebie problemu to w radomiu stoi bardzo zadbana 156 2.0 ts. pisz do szkodnika jest tu na forum, godna uwagi i od prawdziwego alfaholika

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar premek
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
    Postów
    1,600

    Domyślnie

    A nie chcesz alfy od Darka? To jest 1,8 i kilka drobiazgów do zrobienia, ale przynajmniej kupujesz uczciwie i nie wierzę, żeby Darek się ulotnił po sprzedaży
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - w dobrych rękach
    MIlano Verde 3.0 '87 - Ha!
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Executive, Fiat 127 Sport, 2xMaserati Biturbo, 2xGeo Storm, Mini Classic 35, Datsun Violet, Fiat 124 Spider...

  10. #10
    Ardiano
    Gość

    Domyślnie

    Jakiego Darka?/ jakiś link poprosze

    - - - Updated - - -

    A już wiem co i jak...
    Nad tą od Szkodnika się zastanawiałem...i dalej zastanawiam obejrzę co będzie bliżej i jak nic fajnego się nie trafi to pewnie się na tą od Szkodnika skusze. Jestem z nim w kontakcie

Podobne wątki

  1. Prosze o opinie!!!
    Utworzone przez gajwer w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 19:54
  2. 156 1.9 jtd prosze o opinie
    Utworzone przez kriss85 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 22:23
  3. [159] z Jasła - prosze o opinie
    Utworzone przez alfanoego w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-04-2012, 22:16
  4. Alfa 147 prosze o opinie
    Utworzone przez spdii w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-01-2011, 11:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory