Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Wtryski 2.0 v6 tb

  1. #1
    darek131994
    Gość

    Domyślnie Wtryski 2.0 v6 tb

    Witam panowie mam taki problem poszukuje wtryskow do swojej v6 tb dodam ze zrobilem glowice chcialbym jakies lepsze wtryski i wydajniejsze . Myslalem o wtrskach od vr6 z vw ?? do tego stare juz klepaly co polecacie ??

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Gtv V6 TB
    Postów
    169

    Domyślnie

    Cytat Napisał darek131994 Zobacz post
    Witam panowie mam taki problem poszukuje wtryskow do swojej v6 tb dodam ze zrobilem glowice chcialbym jakies lepsze wtryski i wydajniejsze . Myslalem o wtrskach od vr6 z vw ?? do tego stare juz klepaly co polecacie ??
    Wydatniejsze wtryski? Pamiętaj o wydatniejszej pompie. A tak na marginesie po co kombinujesz? Wtryski BOSCH w iparts chyba coś ok.300 za szt. Na pewno taniej będzie u chłopaków w łodzi autosklep24. Kupiłem dzisiaj nówkę sztukę na alledrogo 1 szt za 90 zł. i już nowych nie ma.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    Alfa gtv v6 TB
    Postów
    97

    Domyślnie

    Bo jak chce coś więcej osiągnąć z tego slinika to wymiana wtrysków to podstawa... Pompa da radę pociągnąć większe wtryski ale też nie przesadzajmy to walbro 255 nie jest Fabryczne wtryski ledwo co wyrabiają na fabrycznym doładowaniu przy overbooscie. Na chipie squadry dają na 100% przy depnięciu do podłogi.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 V6 TB '99
    Postów
    54

    Domyślnie

    Pasują wtryski od Saaba - mam gdzieś w mailach numery - jak jesteś zainteresowany, to napisz.

  5. #5
    darek131994
    Gość

    Domyślnie

    dokladnie panowie chce ja troszke podrobic a wtryski to podstawa . pompa nieproblem nie bedzie wydalac to sie zmieni chodzi oto ze najpierw chce go do serii doprowadzic tak jak pisalem glowice sie juz robia bo zawory mi nie trzymaly i mialem po 8 barow na cylindrach . jak juz doprodze do serii to autko pojdzie do chlopakow z vtecha z krakowa . z tego co dowiedzialem sie to wyciagaja z tych silnikow do 320 km bez kucia .mysle ze do 250-280 chcialbym osiagnac . oczywiscie pewnie wiekszy ic mysle o turbie zeby czesc zimna zmienic na wieksza ale podobna ta mozna podciagnac jeszcze . i oczywiscie tlumik calosc chyba beda robil od poczatku bo jakis imbecyl wycial kata i zaspawal

    - - - Updated - - -

    powiedzcie mi a wtryski z vr6 przykladowo z bory 2.8 ?? dawaly by sobie rade?? moze ma ktos jakies doswiadczenie w wtryskach ?? czytalem ostatnio o wtryskach wlasnie od vw vr6 ale temat sie urwal po dwoch postac

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    wroclaw
    Auto
    166 2.4jtd spider 3,2v6
    Postów
    217

    Domyślnie

    Mam wtryski z 3.0 24v na pewno mają większą wydajność, chyba są zakładane do gta mogę sprawdzić.
    pawel164

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    Alfa gtv v6 TB
    Postów
    97

    Domyślnie

    [QUOTE=darek131994;1125210]i oczywiscie tlumik calosc chyba beda robil od poczatku bo jakis imbecyl wycial kata i zaspawal


    akurat dzięki temu, że kata nie masz dostałeś kilka KM więcej.... Wtryski od 3.0 są bardziej wydajne ale raczej po włożeniu ich będziesz musiał robić od razu program bo inaczej będzie Ci go zalewało

  8. #8
    darek131994
    Gość

    Domyślnie

    [QUOTE=milky;1125710][QUOTE=darek131994;1125210]i oczywiscie tlumik calosc chyba beda robil od poczatku bo jakis imbecyl wycial kata i zaspawal


    rozumiem jakby ktos wycial calego kata i wstawil za niego kawalek rury a ktos srodek wyciol i zaspawal. sory zasmarkal nie zaspawal

    no narazie moge nawet stare wtryski zalozyc bo program za miesiac albo dwa dopiero cash oczywiscie trzyma mnie

    - - - Updated - - -

    dobra mniejsza z tym powiedzcie mi co z wtryskami od vr6 ?? z vw??

  9. #9
    kac_zor
    Gość

    Domyślnie

    i oczywiscie tlumik calosc chyba beda robil od poczatku bo jakis imbecyl wycial kata i zaspawal


    akurat dzięki temu, że kata nie masz dostałeś kilka KM więcej.... Wtryski od 3.0 są bardziej wydajne ale raczej po włożeniu ich będziesz musiał robić od razu program bo inaczej będzie Ci go zalewało
    A to ciekawe skąd te konie więcej na pewno nie w V6 Tb, bo tam kat jest fabrycznie sportowy oraz tłumiki przelotowe więc wywalenie kata nic nie daje, chyba że byś dał sama rurę bez tłumików to może w tedy, no chyba że kat jest zapchany to wtedy na pewno odzyskasz to co straciłeś , ale dalej wtryski będą wystarczające. Jak będziesz zmieniał turbinę to wtedy można dać szybsze wtryski

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    Alfa gtv v6 TB
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał kac_zor Zobacz post
    A to ciekawe skąd te konie więcej na pewno nie w V6 Tb, bo tam kat jest fabrycznie sportowy oraz tłumiki przelotowe więc wywalenie kata nic nie daje, chyba że byś dał sama rurę bez tłumików to może w tedy, no chyba że kat jest zapchany to wtedy na pewno odzyskasz to co straciłeś , ale dalej wtryski będą wystarczające. Jak będziesz zmieniał turbinę to wtedy można dać szybsze wtryski

    kolego nie pisz głupot tam nie masz żadnego sportowego kata a do tego jest jeszcze precat który mocno ogranicza zużywanie normalnego kata.... tłumik przelotowy to jest tylko ostatni w TB - duża środkowa pucha to normalny tłumik.

Podobne wątki

  1. [155] wtryski 1.8TS 8v a 1.7TS i 2.0TS
    Utworzone przez Toofik w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 20:30
  2. Wtryski w TS
    Utworzone przez devon58 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 20:27
  3. wtryski
    Utworzone przez grzesiek123 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-04-2010, 23:11
  4. wtryski
    Utworzone przez xmajk w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-06-2007, 23:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory